Viešosios tvarkos saugotojus ant kojų sukėlė… lapė

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Iškvietimai prie Juodpelkio tvenkinių dėl žiemos metu prišalusių ančių ar gulbių pareigūnams ir gyvūnų apsaugos specialistams – ne naujiena. O štai mieste gaudyti lapę jiems teko pirmą kartą.

Praėjusios savaitės pabaigoje sunerimę mažeikiškiai kreipėsi į Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių, kad P. Cvirkos gatvėje, prie čia esančių nuosavų gyvenamųjų namų, vaikštinėja lapė.
„Susisiekėme su įmonės „Nuaras“, kuri rūpinasi beglobiais gyvūnais mūsų mieste, darbuotojais ir kartu nuvykome į nurodytą vietą. Pranešimas pasitvirtino – prie vieno namo tvoros aptikome šį miško žvėrį. Lapę pagavome specialiu įrankiu, išsyk jos į dėžę įkišti nepavyko, tai padarėme tik iš antro karto. Išoriškai lapė atrodė sveika, nenusilpusi, nes priešinosi visomis išgalėmis“, – pasakojo skyriaus vedėjas Nerijus Rapšys.
Gyvūno būklę ir tai, ar jis neserga pasiutlige, įvertins veterinarijos specialistai. Viešosios tvarkos skyrius prieš tai jau buvo gavęs signalų apie senamiestyje vaikščiojančią lapę. Pasak specialistų, tokie faktai neturėtų stebinti – atėjus šalčiams, lapės ieško maisto prie šiukšlių konteinerių.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Viešosios tvarkos saugotojus ant kojų sukėlė… lapė”

 1. Be vardo parašė:

  “Senis rogėmis važiuoja, lapė pagiriu šmėžuoja.
  Pasistiepus kyšt liežuvį: “Egi senis veža žuvį.”
  Vos užuodė ji žuvis, tuoj nuskuodė kaip šalvis.
  Pabėgėjo už akių ir po krūmu kadagių
  šast ir nekruta staiga: nei galva, nei uodega”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto