„VIP“ baigė sezoną

Salės futbolo sezoną baigė „VIP“ komanda – trečiose lemiamose Lietuvos salės futbolo A lygos atkrintamosiose rungtynėse jie nusileido gausiai sirgalių palaikomam Vilkaviškio FK „Bruklinas“ ir serijoje iki dviejų pergalių pralaimėjo rezultatu 1:2.

});

Rungtynes išvykoje mažeikiškiai pradėjo geriau – jau septintą minutę Genaras Samsonikas pelnė įvartį. Kėlinio viduryje varžovai rezultatą išlygino, o paskutinę minutę pelnė ir antrą įvartį.

Antras kėlinys prasidėjo varžovų ataka – penktą sekundę aikštės šeimininkai pelnė trečią įvartį.

Tuomet, kaip sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas, mūsiškiai palūžo – dėl traumos iš žaidimo iškrito Jonas Ulberkis, dėl ligos nežaidė Edgaras Baranauskas, situaciją dar bandyta gelbėti žaidžiant penkiese, tačiau buvo praleisti dar du įvarčiai ir rungtynės baigėsi rezultatu 1:5.