Baltic voice“ didysis prizas iškeliavo į Ukrainą

Festivalio organizatoriai ir nugalėtojai. Vytauto MALŪKO nuotr.

Mažeikiškių Juodkrantėje organizuojamo  Tarptautinio jaunųjų vokalistų festivalio-konkurso „Baltic voice“ 2015 Didysis prizas šiemet iškeliavo į Ukrainą. Jo savininke tapo dvidešimtmetė solistė iš Kijevo Veronika Doroš.

Specialūs prizai

Trečią kartą vykstančio konkurso Didžiojo prizo laimėtojai skirta 500 eurų premija. Dešimties asmenų komisija, kuriai vadovavo iš Armėnijos atvykęs pasaulio ir Europos folkloro asociacijų narys, Kaukazo tarptautinių konkursų asociacijos prezidentas Armanas Chukasianas du specialiuosius prizus po 250 eurų skyrė V. Doroš komandos draugui, taip pat iš Kijevo atvykusiam jos bendraamžiui Kirilui Kaplunovskiui bei grupių kategorijoje besivaržiusiai „Original copy“ iš Kauno.
Konkurso pirmosios vietos atiteko dvylikai solistų bei grupei iš Kauno „Linksmasis Do“, kuriai vadovauja Kaune gyvenanti mažeikiškė Jūratė Miliauskaitė.

Dainavo laureatai

Tarp laureatų ir solistų kategorijoje 17–18 metų amžiaus grupėje dainavusi Rūta Žulpaitė iš Mažeikių. Šiai dainininkei vadovauja Algirdas Grinkevičius. Jo parengtos penkios konkursantės laimėjo trečias vietas. Trečia taip pat liko grupė „RagDolls“, o „Lietutis“ į Mažeikius parsivežė antrąją vietą.
Festivalio-konkurso „Baltic voice“ 2015 nugalėtojai paskelbti ir apdovanoti baigiamojo koncerto metu, kuriame dainavo pagrindinių prizų bei pirmųjų vietų laimėtojai ir viešnios – ankstesnių festivalių nugalėtojos: buvusi mažeikiškė, dabar Didžiojoje Britanijoje studijuojanti Goda Bumbliauskaitė, iš Estijos atvykusi Alika Milova ir viešnia iš Latvijos – Tina Notte.
Plačiau apie šį festivalį skaitykite „Santarvės“ priede „Mažas didelis pasaulis“.

„Linksmasis Do“ ir jo vadovė Jūratė Miliauskaitė. Vytauto MALŪKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*