Komisariatai sujungti į apygardą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo rugsėjo 1-osios Mažeikių rajono policijos komisariatas, kaip ir visas Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, eksperimento tvarka pusmečiui sujungiamas su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu.

Eksperimentas, kuriuo Telšių ir Šiaulių AVPK pusmečiui (iki 2021 metų kovo 1 d.) sujungiami į vieną Šiaulių apygardą, kuriai vadovaus Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, vykdomas dėl to, kad nuo ateinančių metų numatyta visiškai centralizuoti visoje policijos sistemoje vykdomas funkcijas: personalo, finansų administravimo, aprūpinimo ir kitas, kurias šiuo metu vykdo atskirų apskričių komisariatai.
Kaip informavo Policijos departamentas, eksperimento tikslas – išlyginti tas pačias funkcijas vykdančių darbuotojų krūvius; ieškoti efektyvesnių veiklos organizavimo būdų; organizuoti policijos veiklą į visuomenę.
„Šio eksperimento metu mažeikiškiai nieko nepajus – mes ir toliau prižiūrėsime viešąją tvarką ir visuomenės saugumą priskirtoje savivaldybės teritorijoje. Skirsis tik tuo, jog būsime prijungti prie Šiaulių apygardos“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video