Ugnis prarijo gyvenamąjį namą

Po gaisro miškų apsuptoje sodyboje liko tik apdegusios gyvenamojo namo sienos. Nuotrauka iš PGT archyvo

Ketvirtadienį atokioje miško sodyboje degusio gyvenamojo namo ugniagesiams nepavyko išgelbėti. Laimei, nuo ugnies apsaugoti kiti netoli gaisro židinio buvę pastatai.

Apie Balėnėliuose degantį namą Mažeikių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai buvo pranešta apie pusę septynių vakaro. Į gaisravietę išskubėjo ekipažai iš Mažeikių, Balėnų ir Sedos.
Atvažiavę į sodybą, ugniagesiai išvydo atvirą liepsną. Ugnis veržėsi pro medinius didžiulio gyvenamojo namo langus, stogas jau buvo sukritęs į vidų, žiežirbos sklido ir krito ant kitų netoliese stovinčių medinių pastatų.
Darbai gaisravietėje vyko iki pat vienuoliktos vakaro, bet namo išgelbėti nepavyko – nudegė jo stogas, perdengimas, išdegė namo vidus, sudegė jame buvę baldai.
Nuo gaisro pavyko apsaugoti šešis netoli gaisravietės buvusius pastatus.
Gaisro priežastis šiuo metu tiria valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai.
Kaip teigė šią miško sodybą įrenginėjantis vaikinas, jau buvo suremontuotas vienas pastato galas, ruoštasi pakeisti stogą. Jis teigė name buvęs gaisro išvakarėse, elektra buvo išjungta.
Per šiuos metus Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje jau užfiksuoti 206 išvykimai į gaisrus (pernai šiuo laikotarpiu jų buvo 252).
Šiemet ugnis gerokai dažniau kėsinasi į gyvenamosios paskirties pastatus. Jų šiemet degė 41 (pernai – 22).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*