Horoskopas balandžio 29 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Ramybės neduos moralinio-etinio pobūdžio problemos. Savikritiškai apmąstykite savo elgesį su kolegomis ar artimaisiais. Bandydami pažeisti priimtas bendravimo normas, galite gauti stiprų atkirtį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ramybės neduos moralinio-etinio pobūdžio problemos. Savikritiškai apmąstykite savo elgesį su kolegomis ar artimaisiais. Bandydami pažeisti priimtas bendravimo normas, galite gauti stiprų atkirtį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena netinkama aktyviai veiklai, o štai analizei, apmąstymams, ateities planų kūrimui - pats tas. Vakarop galite sulaukti siurprizo, tuos planus gerokai pakoreguosiančio.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus visai ne tokia, kokią įsivaizdavote ir tikėjotės iš ryto, bet galų gale dėl to turėtumėte tik džiaugtis. Ramybės ir komforto nelaukite, tačiau teigiamų emocijų netrūks.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų sprendimas veikiausiai teisingas, bet nepajudėjęs pasirinkta kryptimi, to nesužinosite. Imkite ir apsispręskite, pasikliaukite tik savimi. Kad šiandien jus kas nors išgirstų, reikėtų labai garsiai šaukti…

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien jums prireiks draugiškos paramos. Vienišius ar pernelyg išdidžius kankins įvairiausi ne itin malonūs jausmai - pradedant alkiu, baigiant depresija.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Net patys didžiausi paniurėliai ir bambekliai šiandien nesugadins jums pakilios ir darbingos nuotaikos. Tai anaiptol nereiškia, kad seksis viskas, ko imsitės, tiesiog mokėsite džiaugtis net maža pergale ir nesureikšminsite net nemenkos nesėkmės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei jums atrodo, kad nepavyks, verčiau nė nepradėkite - tada iš tiesų nepavyks. Atidžiau klausykitės, kas jums sakoma, nesivaržykite prisipažinti esąs neteisus. Užsispyrimas šiandien Jaučius veda tiesiai į aklavietę.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų asmeninis žavesys šiandien atvers jums visus kelius, tereikia panorėti. Kuo anksčiau ir aktyviau pradėsite dieną, tuo daugiau džiaugsmo ir malonumų patirsite. Ilgai nemiegokite ir nesėdėkite namuose.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien nesiimkite realizuoti planų, kurie nebuvo bent triskart išsamiai apsvarstyti. Jei tik koks netikėtumas galės nutikti, tai ir nutiks. Bet koks neapdairus žingsnis gali sukelti nenuspėjamus padarinius.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei kas klaus jūsų nuomonės, stenkitės būti kiek galima nuoširdesnis - šiandien tai labai svarbu. Tegu visi sužino, ką jūs iš tiesų manote - taip bus kur kas geriau, nei palikti erdvės spėlionėms ir įvairiausioms prielaidoms.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien galite atsidurti ten, kur mažiausiai norėjote būti ir visais įmanomais būdais stengėtės to išvengti. Deja, nuo likimo nepabėgsi. Jei sugebėsite įžvelgti ne nelaimę ar nesėkmę, o naujas galimybes, ko daugiau reikia…