Horoskopas gegužės 11 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 11-oji:

Buhalterių diena
Pagarbos mokesčių mokėtojams diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė;
rytoj: Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė.

Protingos mintys:
"Tas, kuris dirbdamas dejuoja, nieko nepadarys" (K. Sun Jangas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien pagaliau ims duoti vaisių seniai puoselėtas projektas. Ramiai dirbkite, jei atrasite laiko, pamąstykite ir apie ateities planus. Vakare negerkite alkoholio - bus jautrūs inkstai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Neleiskite sau tinginiauti, nepasiduokite baimėms ir įtarinėjimams, kad neįsiveltumėte į nesibaigiančias intrigas. Šiandien nepamirškite dvasinio tobulėjimo, savęs ugdymo. Jei įmanoma, bent vakare daugiau ilsėkitės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Santykiai su partneriu po truputį ims stabilizuotis, pagaliau pavyks pasiekti susitarimą dėl seniai ginčus kėlusio klausimo. Neslopinkite savo jausmų, kūrybingumo. Vakare anksčiau atsigulkite, nusiteikite darbingai dienai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei pastarosiomis dienomis jautėtės dūstąs nuo rutinos, šiandien pats laikas iš jos išsivaduoti. Nesisielokite dėl to, ko neturite ir negalite gauti. Pasistenkite būti atlaidesnis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei šiandien sulauksite, kritikos, nepulkite įrodinėti savo teisumo - laikas parodys, kas teisus. Pasistenkite, kad įtampa darbe netrukdytų džiaugtis asmenine laime. Vakare atsisakysite sočios vakarienės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Darbas pavyks, jei dirbsite komandoje ir išklausysite kiekvieno nuomonės. Šiandien tarkitės, mokykitės, drąsiai duokite patarimų. Nekelkite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarstyklių laukia gana aktyvi diena - pokalbiai, svarbūs susitikimai Vakare greičiausiai jausitės sudirgę ir pavargę - lengvai kils ginčai, konfliktai dėl finansinių ar meilės reikalų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei nenorite, kad diena praeitų tuščiai, siekite konkrečių rezultatų. Gera diena pradėti mokytis, kurti. Skirkite laiko ir dvasiniam augimui, išsigryninimui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien nemėginkite išsisukti ar kitiems primesti savo pareigų. Vakare naujai suvoksite partnerystės, bendradarbiavimo svarbą, atsivers naujų galimybių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite susidurti su netikėtomis išlaidomis šeimai, namams. Vakaras Ožiaragiams turėtų būti ramesnis, vienaip ar kitaip išsispręs ramybės nedavęs klausimas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Įsiklausykite į savo intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia. Jei vakare sugebėsite pamiršti nuovargį ir neprarasite geros nuotaikos - sėkmę ir aplinkinių dėmesį trauksite kaip magnetas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei apsiginkluosite kantrybe ir atkakliai dirbsite, neapsiriksite - fortūna padeda darbštiems. Gera diena teisininkams, politikams, psichologams, visuomenininkams.