Horoskopas gegužės 21 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 21-oji.
Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena
Lietuvos tautinių bendrijų diena
Šeštinės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ankantas, Atėnė, Gėlė, Kytautas, Kytautė, Kyvainas, Kyvainė, Teobaldas, Vaidevutis, Vaidys, Valentas, Vydmina;
rytoj: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita.

Protingos mintys:
„Kiekvienos kultūros širdis ir esmė yra požiūris į didžiausią iš visų slėpinių – Dievo slėpinį“ (Jonas Paulius II).

Avinas (03.21 – 04.20)

Išsikelkite aukštus tikslus, kadangi šiais metais jūs galite realizuoti visas savo svajones ir siekius, užsidirbti pinigų iš savo užsiėmimų. Galite tikėtis finansinės paramos iš draugų ir kolegų. Būkite patenkintas tuo, ką jums siunčia pasaulis. Jei esate kam nors skolingas - sumokėkite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jums šypsosis sėkmė, tai lems planetų išsidėstymas, tad šaukite į žvaigždes ir išnaudokite savo šansą. Jūs patrauksite įtakingų asmenų dėmesį, tad seksis kilti karjeros laiptais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ši diena palanki vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms. Taip pat gerai šią dieną rasti laiko atsipalaiduoti, atgauti jėgas - pasisemti energijos iš to, kas jums teikia jėgų, būkite su tais, kurie iš tikrųjų Jums pritaria.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena atneš finansinę sėkmę per santuoką ar partnerystę, tačiau stenkitės neimti paskolos ar skolintis iš ko nors. Jus trauks įvairūs mistiški dalykai, o taip pat ir konkretesni kaip investicijos, mokesčiai, draudimas ir kt.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Planetos lemia, kad šiais metais sukursite sėkmingas partnerystes, sąjungas, o gal net susituoksite. Užtikrinkite, kad būtumėte matomas, kadangi tai vienas būdų išnaudoti potencialias galimybes.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laikas palankus gerinti santykius su pavaldiniais, jums geriausiai seksis dirbti individualiai. Darbas ir atsakomybės šiais metais išsiplės, tad gali prireikti asistentų. Tačiau nemanykite, kad esate neįveikiamas, kadangi galite skaudžiai kristi.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena atneš investavimo galimybių ir leis sukurti laimingesnius santykius su vaikais. Taip pat pasitaikys ir spekuliatyvių galimybių. Į priekį judėkite pasitikėdami savimi, tačiau turėkite saiką.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Puiki diena. Tačiau būtinas atidumas - nieko nežadėkite, neįsipareigokite. Antrą dienos pusę palanku tvarkyti užvilkintus finansinius reikalus. Diena gali padėti išspręsti keblius meilės santykius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nors diena gana sėkminga, tačiau į darbus kibti neskubėkite. Pasimėgaukite ramybe. Nepasirašinėkite sutarčių, nedarykite galutinių išvadų, kurios lemt tolimesnę veiklą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien nepalanku imtis energingos veiklos - derėtų atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Galimas užmirštos skolos grąžinimas. Gali atsinaujinti ir senas meilės romanas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jus parems, užtars ar kitaip pagelbės įtakingi asmenys. Įgysite ir naujų draugų, gerbėjų, rėmėjų. Beje, vadovybė įvertins jūsų nuopelnus, tad galite tikėtis gauti įdomių pasiūlymų - nepraleiskite progos pasišnekėti su šefu. Galimos permainos - tikėtinas naujas romanas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pavyks atsigriebti tvarkant dalykinius reikalus, kuriuos anksčiau praleidote. Verta tvarkyti svarbius tarnybinius reikalus, tiesa, geriau kuo vėliau po pietų. Tai bus ir palankus metas susitikti su būsimu darbdaviu, pasirašyti naują darbdavystės sutartį. Gresia tarnybinis romanas.