Horoskopas lapkričio 6 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 6-oji.

Pyragų diena
Atšvaitų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė;
rytoj: Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė.

Protingos mintys
Lipšni kalba apmaudą malšina

Avinas (03.21 – 04.20)

Teisybės ieškojimas gali tapti pagrindiniu dienos užsiėmimu. Kuo sąžiningesnis norėsi atrodyti, tuo daugiau netikėtų smūgių iš aplinkinių sulauksi. Bus labai svarbu teisingai pasirinkti darbo kryptis ir partnerius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Seksis studijuoti, keliauti. Nors būsi linkęs visiems padėti, neišvengsi smulkių konfliktų. Dėl padidėjusio sentimentalumo, be rimtos priežasties gali išsiveržti ilgai slopinti jausmai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būk, kiek įmanoma, teisingesnis, objektyvesnis. Galimas naujų verslo partnerių atsiradimas, bet jį reikėtų vertinti atsargiau nei visada. Kol visko neišsiaiškinsi, nepatikrinsi, nesudarinėk sutarčių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Partneriai gali nustebinti gebėjimais, apie kuriuos net nenumanei. Daugiau bendrauk. Tai padės lengviau ir greičiau gauti pagalbą, jei jos prireiks.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pagautas įkvėpimo, gali pasakyti daugiau nei derėtų. Palanku tvarkyti kelionės dokumentus, pirkti kelialapius. Antroje dienos pusėje gali kilti ginčų ar net konfliktų dėl įstatymų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mokėk klausytis, išlaikyti pauzes. Diena bus sėkminga įvairiausio pobūdžio susitikimams, pasitarimams, pokalbiams. Šiandien ne vienam žmogui reikės tavo pagalbos. Pasijusi reikalingas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Seksis tiems, kurie atstovauja kieno nors komerciniams interesams, dirba su pinigais bei vertybiniais popieriais. Svarbu viską daryti nuosekliai, neskubėti, patikrinti faktus ir pagalvoti apie pasekmes.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atrodysi sau šaunesnis nei paprastai, verti kur kas daugiau, negu mano aplinkiniai. Neišgyvenk, dėl to greičiausiai kaltas pavydas ar kitos subjektyvios priežastys.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tinkamas metas kalbėti apie ateitį su žmonėmis, kuriuos myli. Diena kupina apgaulingų pagundų. Tikėti verta tais dalykais, kuriuos galima patikrinti. Ypač atidžiai skaityk pasirašomus dokumentus, kitaip ilgam įklimpsi į avantiūristo pinkles.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesiaiškink santykių, nekurk keršto planų. Jei susikaupė daug negatyvių emocijų, išsiverk ant patikimo draugo peties. Jei įsivelsi į intrigų verpetą, ilgai negalėsi iš jo ištrūkti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsi gana konfliktiškas: manysi, jog aplinkiniai tiesiog privalo tave suprasti ir nieko nereikalauti. Daugiausia nesusipratimų gali kilti bendraujant su tėvais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Norėdamas sušvelninti atmosferą darbe turėsi įdėti nemažai pastangų. Jei reikės gintis, geriau jausiesi žinomoje ir saugioje aplinkoje. Namie kils daug klausimų, bet atsakymų sulauksi mažai.