Paauglys šokdina pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policija šią savaitę jau du kartus skelbė vienuolikmečio globos namų auklėtinio paiešką – vos surastas, jis jau kitą dieną vėl dingo.

Pirmą kartą vienuolikmečio P. P. paieška buvo paskelbta pirmadienį – tada Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namų atstovai pranešė, kad paauglys išėjo iš įstaigos septintą valandą ryto ir dingo be žinios. Paieška ilgai netruko – vaikinukas buvo pastebėtas pareigūnų, surastas ir grąžintas į namus iš draugų Sodų gatvėje.
Tačiau globos įstaigoje jis ilgai neužsibuvo – trečiadienį pareigūnai vėl gavo pranešimą, kad vaikas išėjo nežinoma kryptimi ir jo buvimo vieta nežinoma. Penktadienį iki pietų jis dar nebuvo rastas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogaus paieškos.

Daugiau apie dingusiųjų paieškas skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Paauglys šokdina pareigūnus”

 1. Gėda už vaikus parašė:

  Apgailėtina, kad viskuom aprūpinti vaikai šitaip elgiasi.Taip jau gyvenimas nepagailėjo iššūkiu ir Dievas pasiuntė prastus tėvus, kad teko atsidurti globos namuose. Bet kaip to supratimo nėra, kad tai vienintelė vieta dar kažko pasiekti,suprasti gyvenimo, gauti meilės, šilumos ir galų gale patarimų iš auklyčių.Kurioms būnant su vaikais kiekvieną dieną darosi lyg savi vaikai.

 2. Svaika parašė:

  Povilas Jog turi brolius ir tėva, jis galejo buti pas Vytenis Žukauskas

 3. Stončius parašė:

  Čia gy Kuocius

 4. Jonis parašė:

  Va tamstai ponuli ar ponia ir veliava i rankas pasiimk toki vaikeli ir globok dar ir pinigeliu uz vargus valdzia atseikes is tamstos namu nebegs ir t.t. Kritikuot visi mandrus

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  O kodėl niekas nepasidomi,kodėl bėga vaikai,jau nebe pirmas iš Mažeikių Globos namų? Ponia Vaičkienė Globos namų direktorė apdovanojama nuolat už gerą darbą,bet rezultata kalba patys už save.. Ko vaikams truksta šiuose namuose? Turėtų būti išklausytas kiekvienas juose gyvenantis vaikas,bet ne ten dirbantis pedagogas. Iš Gerų namų,vaikai nebėga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*