„Nafta“ tęsia pergalių seriją

Trečiąją pergalę šalies salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Naftos“ futbolininkai. Šiomis rungtynėmis mažeikiškiai su savo gerbėjais atsisveikino beveik mėnesiui. ŠIAULIEČIAI BUVO NUŠLUOTI
Šeštadienį savo aikštelėje mūsų futbolininkai susitiko su kol kas pralaimėjimų nepatyrusia Šiaulių „Alnidos“ komanda. Gausiai į rungtynes susirinkusius žiūrovus jų pradžia nuteikė intriguojančiai: penktą minutę mažeikiškis Saulius Lesnickas išvedė „Naftą“ į priekį, o po minutės Šiaulių ekipos žaidėjas, mažeikiškis Gintaras Juodeikis rezultatą išlygino.
Tačiau vėliau išryškėjo geras mažeikiškių pasiruošimas šioms rungtynėms: vienas po kito į varžovų vartus krito įvarčiai, ir rezultatas po pirmojo kėlinio tapo jau 6:1. Du įvarčius mūsų ekipai pelnė Vitalijus Daniličevas, po vieną – Antanas Tautvydas, Kęstutis Nepas ir Andrius Žukovas.
Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Antano Bulošo (jo sąskaitoje per tris turus – dešimt pelnytų įvarčių – V.S.) „benefisu“: vieną po kito jis pelnė tris įvarčius. Šiauliečių sutriuškinimą baigė Aurelijus Vekerotas ir Kęstutis Nepas, po kartą nuginklavę varžovų vartininką.
„Nafta“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 11:1.

LAUKIA FUTBOLO ŠVENTĖ
„Rezultatas pasako viską: šiam čempionatui esame pasiruošę ypač gerai, žaidėjai sau kelia aukščiausius tikslus. Tai įrodo ir tas faktas, kad, pagrindinį vartininką E. Liubauską pakeitus Kęstučiu Mažonu, pastarasis atrėmė net du šiauliečių D. Delkaus ir G. Juodeikio smūgiuotus baudinius. Neveltui net penki „Naftos“ ekipos žaidėjai kviečiami atstovauti šalies salės futbolo rinktinei, kuri lapkričio 14–15 dienomis Kaune žais draugiškas rungtynes su Anglijos rinktine“, – džiaugėsi komandos vadovas Aleksandras Butkus.
Po trečiojo turo pirmenybėse liko dvi ekipos, kurios nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Visas pergales, kaip ir „Nafta“, iškovojo šalies čempionai Kauno „Nautaros“ futbolininkai. Jie rezultatu 15:0 sutriuškino Panevėžio „Aukštaitijos“ sportininkus, ir ši reikšminga pergalė dėl geresnio įvarčių santykio leido jiems aplenkti mažeikiškius. Trečioje vietoje įsitvirtino Kauno „Rodiklis“, rezultatu 5:2 nugalėjęs Vilniaus „Aktą“. Paskutinėse turo rungtynėse Vilniaus „Bekentas“ svečiuose rezultatu 6:2 privertė pasiduoti Klaipėdos „Atlantą“.
Kitas dvejas rungtynes šį mėnesį mažeikiškiai žais išvykose: su Vilniaus „Aktu“ ir Panevėžio „Aukštaitija“.
Gruodžio trečiąją Mažeikiuose futbolo gerbėjų laukia tikra futbolo šventė. Tądien „Nafta“ žais čempionato rungtynes su Kauno „Nautaros“ futbolininkais, o po to vyks draugiškos rungtynės, kuriose buvusi Mažeikių „Romar“ ekipa, 1994 metais iškovojusi šalies čempionės vardą, žais su Mažeikių futbolininkais.