Aplinkos apsaugos lėšoms – didesnė politikų kontrolė

Nuotr. iš Finansų ministerijos archyvo

Auditą atlikę Savivaldybės kontrolieriai nustatė, kad aplinkai saugoti skirtos lėšos mūsų rajone ne visada naudotos pagal paskirtį, tik maža dalis prašymų nagrinėjama ir vertinama komisijose.
Atsižvelgiant į Kontrolės ir audito tarnybos pastabas, Savivaldybės taryba pakoregavo Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos sudarymo ir vykdymo tvarką. Joje aplinkos apsaugos lėšoms numatyta didesnė politikų kontrolė.

Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos sudarymo ir vykdymo tvarka buvo patvirtinta 2011 m. spalio mėnesį. Praėjusiųjų metų rugpjūčio mėnesį ji koreguota dėl pasikeitusių teisės aktų.
Trečiadienį vykusiame Tarybos posėdyje tvarkos aprašas buvo pakeistas atsižvelgiant į Kontrolės ir audito tarnybos nustatytus pažeidimus, pastabas, rekomendacijas. Tikimasi, kad nustatytos aiškios šios Specialiosios programos rengimo, vykdymo procedūros užtikrins tikslinį programos lėšų naudojimą, lėšų skyrimo skaidrumą ir objektyvumą.
Visas straipsnis – laikraštyje.

One Reply to “Aplinkos apsaugos lėšoms – didesnė politikų kontrolė”

  1. Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. parašė:

    Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? Čia klausimas ne bebrams ir ne socialdemokratų partijos rėmėjams, elektoratui .Nes Mažeikiuose savi balsuoja už savus apgailėtinus, finansinius interesus. ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar projektų???Mažeikių aktyvūs, neabejingi ir korupcijai atsparesni žmonės, junkimės. Kiek dar bus tokių bajerių? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?
    Santarvė, pasidomėkite ar Kryžiaus vadovaujama administracija prieš daugelį metu nepirko iš Mažeikių Orlean priešgaisrinės tarnybos beviltišką, nurašytą ir labai neekonomišką savaeigį ,vikšrinį putų pakėlėją miškų, durpynų gesinimui. Jei tai tikras faktas kiek kartų jis išvažiavo gaisrų gesinti, kike kainuoja jo dabartinė eksploatacija ir koks dabar jo likimas? Kiek dar tokių neekonomiškų, su logika prasilenkiančių pirkinių Mažeikių valdžios žinioje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto