Atminimo lentelė „Vyturių take“ – už aukščiausius mokymosi pasiekimus

Nuotr. iš Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ „Facebook“ puslapio

Mažeikių Merkelio Račkausko abiturientas Povilas Dapšys išrinktas 2020 m. gabiausiu Mažeikių krašto mokiniu. Moksleivio vardas ir pavardė buvo išgraviruota tradicinėje atminimo lentelėje „Vyturių take“, praėjusią savaitę jam įteiktas padėkos raštas ir dovana.

Neeilinis laimėjimas

Projektas „Mažeikių vyturiai“ yra Rotary klubo „Liberta“ siekis motyvuoti jaunąją kartą tobulėti, parodyti visuomenei, kiek daug gabaus jaunimo užaugina Mažeikių kraštas.
„Man garbė, jog grįžus į gimtąjį miestą po daugelio metų vis dar galėsiu matyti savo vardą. Tėvai, draugai tai vertina kaip neeilinį laimėjimą“, – kalbėjo mažeikiškis abiturientas.
P. Dapšys iš kitų trijų kandidatų išsiskyrė per 4 gimnazijos metus laimėtomis 37 olimpiadomis, konkursais. Būdamas antroje gimnazijos klasėje biologijos žinias mažeikiškis tikrinosi ne savo bendraamžių, bet vyresnių mokinių grupėje. Gimnazistas iš Mažeikių žinomas ir tarptautinėje erdvėje – praėjusiais metais biologijos ir chemijos olimpiadose jis laimėjo bronzos medalius. Ir šiemet abiejose tarptautinėse olimpiadose P. Dapšys atstovaus Lietuvai.
Abiturientas planuoja studijuoti mediciną Vilniaus universitete ir savo darbais prisidėti prie žmonijos gerovės.

Apdovanojimas nusitęsė

Laureatą rinko Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus paskirta komisija, kurią sudaro 7 nariai.
Klubo „Liberta“ prezidentė Jūratė Jaremčiukienė „Santarvei“ sakė, kad šiemet laureato išrinkimą apsunkino pandemija – buvo nelengva surinkti komisiją, todėl rinkimai nusitęsė. P. Dapšys laureatu tapo jau praėjusiais metais, bet apdovanotas tik šiemet.
Už 2019 m. mokymosi pasiekimus „Vyturių take“ buvo įamžintas taip pat Mažeikių Merkelio Račkausko gimnaziją baigęs Simas Kontrimas.
Pirmuoju „Mažeikių vyturių“ projekto laureatu 2018 m. tapo Gabijos gimnazijos mokinys Vilius Mažeika.
Goda Kirkilaitė

One Reply to “Atminimo lentelė „Vyturių take“ – už aukščiausius mokymosi pasiekimus”

  1. Anonimas parašė:

    Laimingo skrydžio tiems šauniems vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto