„Atmosferos“ debiutą apkartino netikėtas varžybų rezultatas

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos, kur rungtyniauja 14 ekipų, sezoną savaitgalį pradėjo mūsų miesto „FK Atmosfera“. Deja, per pridėtą rungtynių laiką praleidę įvartį, mažeikiškiai turėjo pripažinti „Dainavos“ komandos pranašumą.

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes mažeikiškiai šeštadienį žaidė Alytuje, kur susikovė su ambicingų planų neslepiančia vietos „Dainavos“ ekipa.
Jau septynioliktąją rungtynių minutę į mūsų vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį atmušė mūsų vartininkas Liutauras Juška. Pirmasis įvartis į mūsų ekipos vartus krito priešpaskutinę pirmojo kėlinio minutę, antrojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino pirmąjį įvartį šiame sezone mažeikiškiams pelnęs Algimantas Bačianskis.
Kai jau atrodė, kad rungtynės ir pasibaigs lygiosiomis, jau bėgant pridėtoms rungtynių minutėms, po iš krašto pakelto kamuolio, alytiškių puolėjas galva pelnė įvartį ir „Dainava“ šventė pergalę rezultatu 2:1.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “„Atmosferos“ debiutą apkartino netikėtas varžybų rezultatas”

1. Straipsnio autoriui parašė:

Prieš rašant straipsnį, reikia varžybas pažiūrėti arba bent komandos trenerių paklausti, kaip viskas klostės. Dar vienas variantas – paskaityk futbolo tinklalapiuose rungtynių įvykių aprašymą. Koks Alytaus puolėjo galva įmuštas įvartis paskutinėmis rungtynių minutėmis. Įvartį galva pelnė Atmosfera puolėjas Bačanskis, berods 71 min. Kur tas netikėtumas, varžybas Alytus kontroliavo, nors Atmosfera irgi tikrai neblogai sukovojo. Pritrūko kažkiek sėkmės, nes įvairčiai po smūgių (BEJE KOJOMIS) krito į Atmosfera vartus paskytinėmis pirmojo ir antrojo kėlinio minutėmis. Žurnalistui patarimas – jei apsiėmei kažką parašyti, tai darbą atlik sąžiningai. O dabar kažkokias sapaliones parašei, bet matyt Santarvėje tokie tėra jai dirbančių žurnalistams taikomi reikalavimai. Svarbu parašyt kažką, kad ir nesamonę.