Broliai džiugina laimėjimais

Mažeikiškiai stalo tenisininkai iškovojo trečiąjį šalies čempionų titulą asmeninėse varžybose šį sezoną: Tonetas Domeika tapo šalies jaunių (iki 18 metų) pirmenybių nugalėtoju. GRĮŽO
SU MEDALIAIS

Vilniuje, „Tauro“ sporto mokyklos salėje, vyko Lietuvos jaunių (iki 18 metų) asmeninės stalo teniso pirmenybės.
Teisę startuoti tarp 24 geriausiųjų šalies žaidėjų iškovojo septyniolikmetis Tonetas ir keturiolikmetis Arnoldas Domeikos.
„Visi sportininkai šiose pirmenybėse buvo suskirstyti po šešis į keturis pogrupius. Dvi pirmąsias vietas užėmę žaidėjai pateko į finalą, kur ratų sistema buvo kovojama dėl medalių.
Tiek Tonetas, tiek Arnoldas savo pogrupiuose užėmė pirmąsias vietas ir pateko į stipriausiųjų žaidėjų aštuntuką“, – sakė mažeikiškių treneris Raimondas Jackevičius.
Čia sėkmė lydė Tonetą: tik rezultatu 1:3 nusileidęs vilkaviškiečiui Vytautui Rybakui, jis iškovojo šalies jaunių čempiono vardą. Arnoldas, rezultatu 0:3 pralaimėjęs broliui ir 1:3 turėjęs pripažinti šilutiškio Mato Vilko pranašumą, iškovojo trečiąją vietą.
Vaikinų dvejetų pirmenybėse mažeikiškiai Domeikos visus varžovus įveikė rezultatais 3:1 ir iškovojo nugalėtojų vardus. Tik mišrių dvejetų varžybose Tonetas liko be medalio, o šalies jaunučių čempionai Arnoldas ir kaunietė Kristina Vaškevičiūtė tapo jaunių pirmenybių bronzos medalių laimėtojais.
LAUKIA SUNKI VASARA
„Šį sezoną asmeninėse šalies pirmenybėse iš keturių čempionų titulų mažeikiškiai iškovojo tris: M. Bučys – jaunimo, T. Domeika – jaunių, o A. Domeika – jaunučių. Žinant, kad Arnoldas tapo šalies suaugusiųjų asmeninių pirmenybių vicečempionu, galima teigti, kad sezonas buvo labai sėkmingas. Tonetas šalies čempionu tapo po aštuonerių metų pertraukos – 1999 metais tokį titulą buvo pelnęs Gvidas Rozga“, – sakė treneris.
Brolių Domeikų laukia dar labai daug varžybų: artimiausiomis dienomis vyks stipriausiųjų šalies jaunių ir jaunučių „TOP10“ varžybos, šalies komandinių pirmenybių finalų kovos, Baltijos šalių čempionatai bei kitų šalių atvirosios pirmenybės.
Pasak R. Jackevičiaus, abu jo auklėtiniai jau yra patvirtinti šalies jaunių ir jaunučių rinktinių nariais, jų laukia šių amžiaus grupių Europos čempionatai, vasarą vyksiantys Bratislavoje. Arnoldas dar dalyvaus Olimpiniame festivalyje Belgrade bei yra įtrauktas į sudėtį šalies vyrų rinktinės, kuri žais pasaulio stalo teniso pirmenybėse Zagrebe.