Būkime pilietiški! Apolinaras STONKUS Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo lyderis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kiekvieno žmogaus gyvenime yra situacijų, kai tu turi pasirinkti daryti ar nedaryti, eiti ar neiti. Kovo 1-oji kaip tik bus tokia diena visiems Lietuvos, o kartu ir Mažeikių rajono gyventojams, turintiems rinkimų teisę.
Rinkimai. Žodis su daug nežinomųjų: kaip rinkti, kodėl rinkti, ką rinkti, ar išvis apsimoka rinkti. Pastarųjų metų rinkimuose rinkėjų aktyvumas  tikrai nedžiugino. Dalyvaujančiųjų ir išreiškiančiųjų savo pilietinę poziciją skaičius vis mažėja. Negi jau greitai visai niekam neberūpės ateitis, nebesvarbu bus, kas valdys šalį, rajoną, kam bus patikėta rūpintis žmonių gerove? Juk visi turim prisiimti tam tikrą atsakomybės dalelę  pasirenkant ateitį.
Kviečiu visus rajono gyventojus, turinčius rinkimų teisę, ja pasinaudoti. Gal jau užtenka abejingumo. Ateikite ir pasakykite savo „taip“ tiems, kurie atrodo vertingiausi, kurie jūsų neapvils, iš kurių galėsite pareikalauti.
Žmonija šimtmečiais kovojo už teisę laisvai reikšti savo valią, negi dabar šita teise nepasinaudosite?
Pirmą kartą atkurtos nepriklausomos Lietuvos istorijoje – tiesioginiai mero rinkimai. Kandidatų pasirinkimas didelis, net septyni. Iš jų tikrai galite išsirinkti žmogų, kuris deramai atstovautų rajonui, gintų viešąjį interesą, kuriam įstatymas ir sąžinė nėra beprasmės sąvokos.
Tam reikia labai nedaug – būtinai ateiti į rinkimus su tvirta nuomone ir balsuoti už Mažeikių rajono ateitį. Nepalikite šito darbo nepadaryto, nes kitą tokią galimybę turėsite tik po ketverių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto