Buknaičiuose vyko dviguba šventė

Šeštadienio vakarą buvusios Buknaičių Henriko Nagio pagrindinės mokyklos pastatas švietė iš tolo – buknaitiškiai minėjo savo kaimo 350-ies metų jubiliejų. Kartu buvo pažymėtas Buknaičių kultūros namų atidarymas.

Po šv. Mišių, kurias naujojoje koplytėlėje aukojo kunigas Vytautas Dvaržeckis, Buknaičių himnu, sukurtu pagal Valerijos Beniušienės žodžius, buvo pradėta oficialioji šventės dalis. Garbingiausi šventės svečiai bei bendruomenės nariai uždegė žvakutes ant buknaitiškio Vytauto Augustino nukaltos jubiliejinės žvakidės.
Su kaimo istorija ir čia gyvenusiais iškiliais žmonėmis supažindino Buknaičių bibliotekos vedėja V. Beniušienė.
Į šventę atvykę Savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius bei administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas mero padėkos raštais už aktyvią veiklą apdovanojo Urvikių kultūros centro darbuotoją Aldoną Budžienę bei Buknaičių bendruomenės pirmininką Kęstutį Mažoną. Reivyčių seniūnas Algimantas Auškalnis pasidžiaugė aktyviai veikiančia bendruomene ir jos vadovu, įteikė dovanų.
Buknaičių bendruomenės tarybos padėkos raštais buvo apdovanota dvidešimt aktyviausių bendruomenės narių bei trys šeimos.
Urvikių kultūros centro direktorė Vita Černookienė šventės dalyviams pristatyta kaip Buknaičių kultūros namų atsiradimo „kaltininkė“. Tai jos mintis buvo nebenaudojamą mokyklos pastatą paversti Buknaičių gyventojams reikalingais ir patraukliais namais.
Kaimo jubiliejaus proga pirmąjį savo debiutinį pasirodymą surengė Urvikių kultūros centro vyrų vokalinė grupė „Po stogu“, vadovaujama Nerijaus Mongirdo. Susirinkusiesiems koncertavo ir buknaitiškiai saviveiklininkai: mergaičių vokalinė grupė „Saulės zuikučiai“, vadovaujama Roberto Bertašiaus, bei moterų romansų grupė „Auksinės širdys“ (vadovė Virginija Mockuvienė), taip pat grupė „Jonis“ iš Šiaulių
Vakaronė prie staliukų, grojant vokalinei instrumentinei grupei „Klavyrai“ (vadovas – R. Bertašius), užtruko vos ne iki paryčių.
„Santarvės“ inf.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.:

2 Atsakymai į “Buknaičiuose vyko dviguba šventė”

  1. bitute parašė:

    JAU TOKIA BAISI TA APRANGA ,KAD ATLIKĖJŲ VIETOJ MAN BŪTŲ GĖDA LIPT NET ANT SCENOS.

  2. Liniukas parašė:

    Na tokos baisos aprangos romansu atlikeju dar neteko matyti.Kaip nesupranta, kad taip apsirengti tiesiog neskoninga.Kuri is ju cia vadove.Zemas lygis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto