„Ereliai“ iškovojo pirmąją pergalę

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate pirmą pergalę iškovojo „Erelių“ krepšininkai – praėjusį šeštadienį namuose jie privertė pasiduoti Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“.

Tryliktose NKL čempionato rungtynėse „Ereliai“ pergalę pasiekė po atkaklios kovos – po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo vienu tašku, po dviejų jų persvara siekė 4 taškus, priešpaskutinį kėlinį jie pirmavo 8 taškų skirtumu.
Likus žaisti pusantros minutės, rezultatas buvo lygus 81:81, tačiau du rezultatyviausio „Erelių“ žaidėjo Augustino Venckaus (šiose rungtynėse jis pelnė 21 tašką) iš eilės pataikyti tritaškiai metimai leido mažeikiškiams švęsti pergalę – 88:83.
Mūsų ekipai Andrius Gaidys ir Dominykas Bučas pelnė po 19 taškų, Karolis Sapiega –15.

One Reply to “„Ereliai“ iškovojo pirmąją pergalę”