„Erelių“ komandoje – pokyčiai ir dėl ligų praretėjusios gretos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių „Erelių“ krepšinio komanda metus baigė pasikeitusi. Nenudžiugino sirgalių ir paskutinės išvykoje sužaistos rungtynės.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikimas su paskutinę vietą lygoje užimančia Kauno KTU ekipa vyko Mažeikiuose.
„Ereliai“ iniciatyvą turėjo savo rankose ir svečiams apie pergalę neleido net pagalvoti – po pirmo kėlinio persvara siekė 11 taškų, po antro padidėjo iki 15, o trečio kėlinio viduryje – net 23 taškus.
Per visas rungtynes mūsų krepšininkai neatsipalaidavo ir iškovojo dešimtą pergalę rezultatu
78:60.
Paskutinė praėjusių metų kova mūsų komandai buvo nesėkminga – „Ereliai“ išvykoje turėjo pripažinti NKL vienu laipteliu aukščiau stovinčios Molėtų „Ežerūno“ ekipos pranašumą (86:101).
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.