„Erelių“ sąskaitoje – pergalė ir pralaimėjimas

Mažeikių „Erelių“ krepšininkams po savaitgalio rungtynių nepavyko pakilti iš Nacionalinės krepšinio lygos turnyrinės lentelės dugno.

Penktadienį išvykoje mažeikiškiai susitiko su paskutinėje vietoje esančios Kauno KTU krepšininkais ir iškovojo vienuoliktąją pergalę rezultatu 91:76. Po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 3 taškais, antrame kėlinyje jie savo persvarą padidino iki 11 taškų ir toliau iniciatyvą išlaikė savo rankose.
Haroldas Saprykinas mūsų komandai pelnė 19 taškų, Lavellas Boydas įmetė 18, Modestas Žaunieriūnas – 14 taškų.
Šeštadienį namuose „Ereliai“ susitiko su Molėtų „Ežerūnu“. Po pirmo kėlinio vienu tašku priekyje buvo aikštės šeimininkai, ši trapi persvara išliko ir po antro. Trečio kėlinio pabaigoje molėtiškiai įgyvendino kelis taiklius metimus iš eilės ir prieš ketvirtą kėlinį pirmavo penkių taškų skirtumu. Paskutiniame ketvirtyje „Ežerūnas“ skirtumą padidino iki dviženklio skaičiaus ir šventė pergalę 71:86.
„Erelių“ gretose vėl rezultatyviausias buvo H. Saprykinas, įmetęs 15 taškų, L. Boydas ir Tomas Zdanavičius pridėjo po 11 taškų.
Mažeikiškiai ir toliau išlieka 14-oje turnyrinės lentelės vietoje. Penktadienį namuose jų laukia paskutinės antro etapo pirmo rato rungtynės su Tauragės krepšininkais, o šeštadienį Kaune susitikdami su vietos „Žalgiriu-2“ „Ereliai“ pradės antro rato kovas.