Futbolininkai patyrė pergalę ir pralaimėjimą

Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate „FK Atmosfera“ sužaidė paskutines pirmojo rato ir pirmąsias antrojo rato rungtynes. Nuotaika po šių varžybų – skirtinga.

Paskutines pirmojo rato rungtynes Vilniuje mažeikiškiai žaidė su vietos komandos „FK Riteriai B“ futbolininkais. Pirmojo kėlinio pradžioje mūsų žaidėjai praleido įvartį. Kėlinio viduryje Maker Marial Maker, mušdamas vienuolikos metrų baudinį, išlygino rezultatą. Pačią rungtynių pabaigą pažymėjo du taiklūs Arman Zeynalyan ir Adrijaus Kontenio smūgiai ir mažeikiškiai iš sostinės išsivežė pergalę rezultatu 3:1.
Pirmosios antrojo rato rungtynės antradienį Mažeikiuose su Vilniaus BFA aikštės šeimininkais susiklostė nesėkmingai – jau 17-ąją kėlinio minutę svečiai pirmavo rezultatu 3:0. Antrojo kėlinio pradžioje mūsų ekipos saugas Karen Khatuev pelnė įvartį. Tai buvo vienintelis ryškesnis pasipriešinimas – pralaimėta rezultatu 1:3.
Surinkusi 22 taškus (septynios pergalės, vienos lygiosios ir šeši pralaimėjimai) „FK Atmosfera“ tarp keturiolikos komandų užima septintąją vietą.
„Žengėme žingsnį į priekį – praėjusį sezoną buvome tarp autsaiderių, šį sezoną, po pirmojo rato, esame turnyrinės lentelės viduryje. Komanda žaidžia banguotai – sužaidžiame geras rungtynes, po to seka visiškai blankus pasirodymas, todėl galiu pasakyti, kad kol kas esame toje vietoje, kur ir nusipelnėme būti.
Dabar ekipa savaitei bus išleista atostogų, po to vėl kibsime į treniruočių procesą, bandysime tinkamai pasiruošti antram ratui, apsigydysime traumas“, – mažeikiškių žaidimą ir planus komentavo komandos treneris Evaldas Razulis.
Kitas rungtynes „FK Atmosfera“ žais liepos 30-ąją namuose su Plungės „Babrungu“.