Futbolininkai rungtyniavo permainingai

Dvejas Lietuvos antros lygos futbolo čempionato Šiaurės zonos rungtynes žaidė mažeikiškių komanda „Mažeikiai“. Svečiuose iškovota pergalė, tuo tarpu pirmosiose rungtynėse namuose patirtas pralaimėjimas. IŠSIGELBĖJO RUNGTYNIŲ
PABAIGOJE

„Jau kelintas rungtynes pirmenybėse pradedame taip, kad tenka lyginti rezultatą. Ne išimtis buvo ir ketvirtojo turo rungtynės išvykoje su Kretingos „Minijos“ komanda: jau 23 kėlinio minutę varžovai išsiveržė į priekį. Vėl teko beveik visas rungtynes vytis varžovus, aktyviai juos spausti prie vartų“, – sakė mažeikiškių komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Mūsų futbolininkai visas likusias minutes spaudė varžovus ir tai pateisino lūkesčius. Likus iki rungtynių pabaigos penkiolikai minučių, prie atšokusio kamuolio nuo varžovų, pirmasis suskubo Tadas Jurkus ir pasiuntė kamuolį į jų vartų tinklą.
Pasak komandos vadovo, kai jau atrodė, kad susitikimas pasibaigs lygiosiomis, gerai sužaidė Marius Jasas. Jaunasis mažeikiškis perėmė kamuolį, persivarė per visą varžovų aikštės pusę ir smūgiavo jų vartų link. Kamuolys, atšokęs nuo varžovų gynėjo kojos, įskriejo į vartus. Nors žaisti buvo likę dar dvi minutes, tačiau dar viena mažeikiškių ataka vos nesibaigė įvarčiu: M. Aleliujevas iššoko vienas prieš varžovų vartininką, tačiau jo nepavyko nuginkluoti.
Iškovota antroji pergalė šių metų čempionate rezultatu 2:1.
NAMUOSE PATIRTAS
PRALAIMĖJIMAS

Šeštadienį pirmąsias rungtynes namuose mažeikiškiai žaidė su pirma antra vietomis zonoje besidalijančiais Šiaulių „Juventos 99“ futbolininkais.
Rungtynės prasidėjo tradiciškai: varžovai pirmieji pelnė įvartį. Nors mūsų futbolininkai stengėsi iš visų jėgų, tačiau pailsėti jie išėjo esant neigiamam rezultatui.
„Po pertraukos laukė naujas smūgis – varžovai iš vienuolikos metrų baudinio padvigubino rezultatą. Viltis išgelbėti rungtynes sužibo antrojo kėlinio viduryje, kai Marselis Balasanovas realizavo vienuolikos metrų baudinį. Tačiau jau kitos atakos metu svečiai pelnė trečiąjį įvartį“,– sakė komandos vadovas.
Ką begalėjo mažeikiškiai padaryti, tai tik sušvelninti rezultatą, ir čia pasižymėjo Antanas Bulošas. Pirmosios rungtynės namuose pasibaigė pralaimėjimu rezultatu 2:3.
Tai pačios prasčiausios rungtynės, kokias esame žaidę šį sezoną, futbolininkai nusiminę dėl tokio žaidimo, ypač turint omenyje, kad rungtynes stebėjo nemažas būrys sirgalių. Taip rungtynes apibūdino ekipos vadovai.
Iškovoję dvi pergales ir patyrę tris pralaimėjimus, „Mažeikiai“ kol kas užima penktąją turnyrinės lentelės vietą. Su Salantų „Salanto“ komanda mūsų futbolininkai žaidė vakar „Mažeikių centriniame stadione.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauk.: Varžovai (balta apranga)
piktinosi teisėjo sprendimu skirti vienuolikos metrų baudinį į jų vartus.