Gatvės gimnastai atidarė sezoną

Kazio PAULAUSKO nuotr.

Dešimtmetį šiais metais švęsiantys ,,Mažeikių gatvės gimnastai“ surengė pirmąją pavasarinę treniruotę, kuri pritraukė nemažą būrį norinčiųjų pajudėti po žiemos.

Pirmoji naujojo gatvės gimnastų sezono treniruotė tradiciškai prasidėjo gimnastikos aikštyne, kuris įrengtas Sodų parkelyje.
„Šioje vietoje praėjusių metų lapkritį vyko ir paskutinė sezono treniruotė, o dabar – pirmoji. Pirmoji, tačiau ne paskutinė – dabar nuo kiekvieno šeštadienio vidurdienio kviečiame visus mažeikiškius ir miesto svečius susirinkti į aikštyną ir pajudėti, pasportuoti, pasisemti energijos“, – kvietė Marius Kazlauskas, asociacijos „Mažeikių gatvės gimnastai“ vadovas.
Dažniausiai tomis dienomis renkasi dvi grupės: vaikinai ir merginos, tačiau, pasak M. Kazlausko, ateiti gali visi, net ir tie, kurie nori tiesiog pajudėti: treniruotes pagal sudarytą grafiką prižiūri asociacijos atstovai, kurie visiems patars dėl pratimų.
Kalbėdamas apie sezono planus, asociacijos vadovas nedaugiažodžiavo: jų yra daug, numatytas ir asociacijos 10-ajam gimtadieniui paminėti skirtas renginys.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Kazio PAULAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto