Gatvėse – neblaivūs vairuotojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį dar vienas neblaivus vairuotojas „užsidirbo“ ikiteisminį tyrimą.
Nuo metų pradžios sulaikytų vairuotojų, kurių girtumas viršija pusantros promilės, skaičius jau perkopė į trečią dešimtį.

Pirmadienį mieste budėjęs Mažeikių rajono policijos komisariato ekipažas apie dešimtą valandą vakaro pastebėjo įtartinai judantį automobilį „Audi A6“. Transporto priemonę pareigūnai sustabdė Skuodo gatvėje. Automobilio vairuotojas bandė kuo greičiau pasišalinti nuo mašinos, tačiau buvo sulaikytas. O sprukti buvo dėl ko – 32-ejų metų mažeikiškiui nustatytas 1,72 promilės girtumas.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius „Santarvei“ sakė: „Per tris pirmąsias gegužės dienas sulaikėme tris neblaivius vairuotojus, neblaivi ir teisės vairuoti neturinti moteris sukėlė avariją, tad, drausmindami tokius eismo dalyvius, imamės griežčiausių priemonių. Tai darysime ir ateityje.“
Pareigūnas priminė, kad neblaivūs vairuotojai šiais metais tapo 11 avarijų kaltininkais, vienos avarijos metu buvo sužeisti žmonės. Nuo metų pradžios sulaikytas 21 vairuotojas, kurio girtumas viršijo 1,5 promilės.
Visas straipsnis – laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto