Geriausių rajono sportininkų dešimtuke – septynių sporto šakų atstovai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono sporto taryba išrinko praėjusių metų geriausių sportininkų dešimtuką. Praėjusiais metais labiausiai rajonui nusipelnę sportininkai atrinkti iš 31 pretendento.
Savivaldybės sporto tarybai buvo pateiktos 31 sportininko, pretenduojančio į geriausiųjų sportininkų dešimtuką, kandidatūra (2020 m. – 38). Kaip ir ankstesniais metais, jas pateikė rajone veikiančių klubų treneriai arba komandų vadovai.
Geriausių rajono sportininkų sąrašą dar turi patvirtinti Savivaldybės taryba, kuri posėdžiaus mėnesio gale. Po to įsakymą pasirašys Savivaldybės administracijos direktorius ir geriausiųjų dešimtukui bus skirtos premijos, kurių dydis varijuoja nuo 400 iki 150 eurų, treneriams bus įteiktos perpus mažesnės sumos nei jų paruoštiems sportininkams.
Neliks be dėmesio ir kandidatai, nepatekę į dešimtuką, visiems jiems bus įteiktos atminimo dovanos.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Geriausių rajono sportininkų dešimtuke – septynių sporto šakų atstovai”

  1. lukas parašė:

    Mes mažeikiai, mes pasaulio bamba, prisiperkam taurių ir pasiskelbiam pasaulio čempionais: jėgininkais, gimnastais, akmenų nešiotojais, plunksnų svaidytojais, valio, valio, valio…

  2. miglė parašė:

    Mažeikiuose sporto perspektyvą nustato jėgos trikovė ir gatvės gimnastai. Kas esate girdėję apie tai kitur? Komedijų maišelis, ar lėšų švaistymas?

  3. vivas parašė:

    Tai vėl Tarybos narė geriausia bėgikė. Savų prastūmimas. Ką ji laimėjo? Kažkokias veteranų varžybas? Ir save treniravo? Alekna be trenerio olimpiniu čempijonu tapo bet trenerio premijos nepaėmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto