„Gintarėlyje“ – rudeninė paroda „Grybų karalystėje“

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“ archyvo

Ruduo. Gėrybių pilni ne tik sodai ir daržai, bet ir miškas. Tik įžengei į jį, ir rasi baravykų pulką, raudonikių būrį, kelmučių visą tiltą… Čia pat ir raudonoji musmirė.
Norėdamos supažindinti vaikus su gamtos pasauliu, kasmet vykdome projektus, akcijas, parodas. Mūsų lopšelis-darželis „Gintarėlis“ glaudžiai bendradarbiauja su tėvais. Viena iš bendradarbiavimo formų – vaikų, tėvelių ir mokytojų kūrybinių darbų parodų organizavimas.
Mokytojos Dainora Ružauskienė, Inga Miniauskienė ir Rita Burlakovienė rugsėjo 14–28 dienomis surengė rudeninę parodą „Grybų karalystėje“. Na ir pridygo darželio erdvėse gražuolių grybų – nuostabių, originalių, visokių visokiausių! Net akys raibsta nuo gražumo ir seilė tįsta nuo jų tikroviškumo ir didumo.
Parodos dalyviai visus nustebino savo kūrybiškumu, išradingumu bei meniškumu. Darželio erdves papuošė siūti, megzti, popieriniai, mediniai, iš antrinių ir gamtinių medžiagų pagaminti grybai. Įgyvendinant šią parodą pajutome miško gyvenimo harmoniją, jo paslaptingumą, rudeninių spalvų žaismą ir bendrumą su gamta. Džiaugiamės rezultatu – kūrybinis darbas suartino, sustiprino vaikų, tėvų ir pedagogų tarpusavio ryšį.

„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*