Grasintojai „pailsės“ areštinėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos ekipažai dvi dienas iš eilės vyko į Sedos seniūniją. Iš ten į Šiaulių policijos areštinę buvo vežami du vietos gyventojai, kurie grasino savo gyvenimo draugėms.
Pirmasis pranešimas apie grasinimus pareigūnus pasiekė iš Sedos – šeštadienį, apie aštuntą valandą vakaro, namuose Kaštonų gatvėje neramumus kėlė 44-erių metų neblaivus vyras.
Paaiškėjo, kad jis, rankoje laikydamas kirvį, grasino taip pat neblaiviai dvejais metais jaunesnei sugyventinei. Nukentėjusioji sužalojimų nepatyrė, į gydymo įstaigas kreiptis jai neprireikė.
Grasinimų sekmadienio popietę patyrė ir Domėnuose gyvenanti 73-ejų metų moteris. Ją nužudyti grasino trejais metais vyresnis vyras, kurį po incidento išsivežė policijos pareigūnai. Nors moteris patyrė psichologinį smurtą, sužalota nebuvo, medikų pagalbos jai taip pat neprireikė.
Tokių nusikalstamų veikų, susijusių su grasinimais nužudyti ar kitaip sutrikdyti sveikatą, šiais metais Mažeikių rajone skaičiuojama vienetais – per penkis mėnesius jų buvo tik dvi, kai pernai per tą patį laikotarpį – devynios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*