Gyventojai šaukėsi pareigūnų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusios savaitės pabaigoje vienas po kito registruoti gyventojų pranešimai apie kilusius pavojus.

Duris teko laužti

Ketvirtadienį Pramonės gatvės gyventoja Bendrajam pagalbos centrui pranešė, kad jau savaitę  nemato kaimyno – jo bute veikia televizorius, bet durų niekas neatidaro. Ugniagesiai gelbėtojai atidarė medines buto duris, įleido į patalpas policijos pareigūnus ir medikus. Deja, pagalba buvo pavėluota – 65-erių metų mažeikiškis rastas miręs.
Penktadienio vakarą ugniagesiams teko pjauti šarvuotas duris – J. Tumo-Vaižganto gatvės name gyvenančio mažeikiškio giminaičiams kilo įtarimų, kad jis gali būti miręs. Įtarimai nepasitvirtino, bute žmonių išvis nebuvo.
Šeštadienio vakarą gelbėtojai Ventos gatvės namo gyventojams padėjo patekti į butą, kuriame buvo likusi tik ketverių metų mergaitė.
Sekmadienio rytą pareigūnai skubėjo į Respublikos gatvę – buvo pranešta, kad senyvo amžiaus kaimynė neatidaro namo durų, neatsiliepia šaukiama, nors viduje dega šviesa. Išlaužus duris, rasta sunegalavusi moteris, kurią pareigūnai perdavė medikams.

Šunį išgelbėjo gyventojai

Savaitgalį ugniagesiams teko vykti į tris iškvietimus dėl aplaidaus gyventojų elgesio su… viryklėmis. Taikos, Laisvės ir Pavasario gatvių daugiabučių namų gyventojai, pajutę dūmų kvapą, skambino Bendrajam pagalbos centrui.Visais atvejais šeimininkai buvo užmiršę gaminamą maistą. Kad nuimtų nuo viryklės svylančius patiekalus, ugniagesiams teko laužti net dviejų butų duris.
Šeštadienio pavakarę gyventojai informavo, kad Senkelio gatvės tvenkinyje yra įlūžęs šuo. Pareigūnų pagalbos šį kartą neprireikė – iki atvykstant ekipažui, šunį iš vandens ištraukė prie tvenkinio buvę mažeikiškiai.
Per šiuos metus Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai atliko 190 gelbėjimo darbų (pernai – 149).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto