Į finalą prasimušė viena „pavasariečių“ komanda

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Savaitgalį Mažeikiuose vyko Lietuvos mokinių olimpinio sporto festivalio dviejų amžiaus grupių (gimusių 2002 metais ir jaunesnių bei gimusių 2004 metais ir jaunesnių) sportininkų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos.
Varžybos buvo surengtos Pavasario pagrindinėje mokykloje, kur, be dviejų šios mokyklos komandų, dėl kelialapių į finalus rungėsi dvi Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ekipos bei po vieną Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų komandą.
Į tarpzonines varžybas pateko ekipos, įveikusios zoninių varžybų barjerą – mažeikiškiai aplenkė akmeniškius, telšiškius ir plungiškius.
Savaitgalį sėkmė lydėjo Pavasario pagrindinės mokyklos jaunesnius (2004 metų gimimo ir jaunesnius) sportininkus – laimėję penkias rungtis iš devynių, kitose užėmę antrąsias vietas Virginijaus Januševičiaus auklėtiniai tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojais ir iškovojo kelialapį į finalą.
Vyresni „pavasariečiai“, treniruojami Vidmanto Sakausko, liko antri, šešiose rungtyse užėmę antrąsias, trijose – trečiąsias vietas.
„Jau numatyta, kad finalinis „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ etapas vyks balandžio aštuonioliktąją, nežinoma tik varžybų vieta. Iš varžovų kol kas žinome tik vienus – tai panevėžiečiai“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.