Ieškomas avarijos kaltininkas

Autoriaus nuotr.

Penktadienį, prieš trečią valandą po pietų, senamiestyje, V. Burbos ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje, įvyko avarija. Jos kaltininko ieško policijos pareigūnai.

Automobiliui „Renault Scenic“ važiuojant pagrindine V. Burbos gatve, į priekinę jo dalį trenkėsi šalutine J. Basanavičiaus gatve važiavęs automobilis. Kaip pasakojo eismo įvykio liudininkai ir apgadinto automobilio vairuotojas, avarijos kaltininkas kiek stabtelėjo, o po to nurūko gatve  bažnyčios link. Kaip įsiminė liudininkai, tai buvo šviesiai pilkas „VW Touran“, jame galimai sėdėjo pora žmonių.

Per avariją stipriai apgadintas „Renault Scenic“ (žr. nuotraukoje), medikų pagalbos prireikė transporto priemonės keleivei.

Gyventojai, pastebėję „VW“ markės automobilį, apgadintą iš keleivio pusės, prašomi informuoti skubios pagalbos telefonu 112.

10 Atsakymų į “Ieškomas avarijos kaltininkas”

 1. ? parašė:

  Įdomu ar bėglį rado…

 2. Anonimas parašė:

  Tokias atvejais, jei net ir važiuoju pagrindiniu keliu, vistiek prieš sankryžą stabtelėju. Nesvarbu, kad mano pirmenybė. O jei iš kairės koks džigitas su pragertu protu? Vairuoju 27 metai ir nė vienos baudos.

  1. Anonimas parašė:

   Pabelsk i medi tris kartus….

 3. Hmm parašė:

  O aš jau buvau beapsidžiaugianti kad koks donoras-motociklininkas su savo kiauru birbiančiu motociklu nusivožė, nes labai jau jie mėgsta lakstyti mūsų mieste. Tiek dieną, tiek naktį ir, atrodo, tiek policija, tiek Techninė apžiūra papirkti :) stiprybės nukentėjusiesiems

  1. Donore parašė:

   Nesigailėk kita karta,kad nrbutu tavo giminaitis ar vaikas tuo donoru

 4. Pupkis parašė:

  Šiaip Mažeikių gatvėmis važinėtis, gali visus dantis išsibarškinti, po važiavimo ilgo, nervai pakriko neužilgo, jei nori atsigauti, geriausia į kokį didmiestį šauti, normalius vairavimo įgūdžius atgauti :) . Nėra žodžiu, Mažeikiai…, sustabarėję iš pašaknų, darosi graudu, nu kaimas…

  1. Anonimas parašė:

   Nu jo, tikra teisybė 100%

 5. Pupkis parašė:

  Tai, kad mažeikiečiai – kaimiečiai savo galią demonstruoja :), kitas pastebėjimas: iš šalutinio kelio į pagrindinį visu greičiu važiuoja, o pamatę kliūtį staigiai stabdo, atrodo, kad pis į šoną ir bus basta, gryna biezchaltūrščina – avigalviai, balvonai :)

  1. Anonimas parašė:

   Ka turėjai omeni kaimieti ?

 6. 456 parašė:

  pabegdamas prisdare sau bedos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto