„Impulso“ veteranai parvežė nugalėtojų taurę

Nugalėtojų taurę „Impulsas“ iškovojo po baudinių serijos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po ilgesnės pertraukos nuvykę į tarptautinį veteranų futbolo turnyrą Kretingoje, mažeikiškiai futbolininkai grįžo su nugalėtojų taure.

Kretingoje jau septynioliktą kartą vyko tradicinis veteranų futbolo turnyras, kuris šiemet subūrė šeimininkų, Kauno, Telšių, Joniškio, Liepojos ir Mažeikių ekipas. Turnyre galėjo varžytis vyresni kaip 45-erių metų žaidėjai, į pagalbą pasitelkę du vyresnius nei 40-ies metų komandos narius.
Tvyrant karščiui, veteranai „aštuoni prieš aštuonis“ žaidė dviejų kėlinių po 12 minučių rungtynes.
Burtai lėmė, kad mūsų rajono „Impulso“ veteranai pogrupyje susikovė su Joniškio ir Kretingos futbolininkais ir po įtemptos kovos abi ekipas įveikė rezultatu 5:3 ir 3:2.
Finale žaidžiant su Liepojos komanda rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o po 9 metrų baudinių serijos mažeikiškiai šventė pergalę – 3:1.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.