„JUOKIS – 2023“ – Mažeikiuose

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos.

Kovo 26 d., sekmadienį, 17 val. Mažeikių kultūros centre vyks humoro grupių šventė „JUOKIS – 2023“. Naujas programas rodys trys kolektyvai iš  Aukštaitijos ir Žemaitijos.  

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Trijų dalių programoje „Išmanieji“ jie juoksis iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo, netikusių tarpusavio santykių, pašieps prisirišimą prie naujų technologijų. Šeduviškiai visada žavi raiškia, šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Klauskite daktarės“ taikliai parodijuos TV laidą, ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas. Talentingosios moterys išsiskiria aktualiais scenarijais, nuoširdumu ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio.

Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Programoje „Klauskite „Kanapio“ trys šaunūs vyrukai atsakinės į žiūrovų klausimus, dalys patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems. Anekdotiškas situacijas perpins smagiomis dainomis.

KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų.

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų epigramų puokštę.

„JUOKIS“ į Mažeikius atvyksta po dešimties metų pertraukos. Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys,jog žemaičiai dar nepamiršo juoktis.
Tuo labiau kad bilieto kaina tik 6–8 eurai. Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto