Susibūrė Pakalupio bendruomenė

Trejus metus Pakalupio bendruomenei vadovaus Ignas Vidmantas (sėdi viduryje). Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Viekšnių seniūnija pasipildė dar viena bendruomene. Susibūrė keturis kaimus vienijanti Pakalupio bendruomenė. Tai viena gausiausių bendruomenių seniūnijoje.

Išrinko tarybą

Pakalupio bendruomenė suvienijo Pakalupio, Fermos, Pluogų ir Rekečių kaimų gyventojus.
Susikūrusiai bendruomenei trejus metus vadovaus Ignas Vidmantas.
Pasak I. Vidmanto, bendruomenę nutarta įkurti dėl to, kad tik turint juridines teises galima daugiau nuveikti gyventojų labui.
„Sukvietėme žmones į susirinkimą, subūrėme juos, nes tik susibūręs ir kalbėdamasis gali būti išgirstas“, – įsitikinęs I. Vidmantas.
Susirinkime patvirtinti bendruomenės įstatai, išrinkta septynių narių taryba ir numatytos ateities gairės.

Numatyti planai

Vienas pirmųjų naujosios bendruomenės tikslų yra atkurti poilsio aikštelę, kuri prieš daugelį metų buvo įrengta Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus pagalbinio ūkio teritorijoje.
„Antras tikslas – susirasti ir susitvarkyti bendruomenės buveinę, kad žmonės turėtų kur rinktis. Kaip vieną iš galimybių esame numatę patalpas Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus buvusių dirbtuvių teritorijoje, ten yra neužimtos mokymo klasės. Reikia tik pabaigti kalbėtis su šeimininkais, kad leistų nuomotis ar naudotis patalpomis“, – bendruomenės tikslus įvardijo Pakalupio bendruomenės pirmininkas.
Bendruomenės veikloje taip pat numatyta ir parama vyresnio amžiaus gyventojams bei teritorijų priežiūra ir tvarkymas.

One Reply to “Susibūrė Pakalupio bendruomenė”

  1. Arvis parašė:

    Pakalupis yra jėga.
    Anksčiau, kol jo nebuvo, į Šiaulius ar Vilnių tekdavo važiuot pro Viekšnius. dabar tai jau ne, tokia kelionę renkuosi tik per PAKALUPĮ :).
    Šaunu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto