Keturračio vairuotojai tyčiojosi iš ūkininko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio pavakarę įžūlus keturračių vairuotojų elgesys sukėlė Žemalės kaimo gyventojų pasipiktinimą.
Ūkininkui, bandžiusiam sutramdyti į jo valdas įsibrovusius asmenis, teko kreiptis į medikus.

Parbloškė tyčia

Incidentas kilo sekmadienį, apie penktą valandą vakaro, šalia kaimo gyvenvietės.
Pirminiais policijos duomenimis, du keturračiais važiavę asmenys nutraukė elektrinio piemens užtvaras ir įvažiavo į privačią ganyklą.
Jos savininkas, norėdamas išsaugoti pievą nuo niokojimo, įsibrovėliams pastojo kelią. Įžūlių tvarkos pažeidėjų tai neišgąsdino, priešingai – motociklus jie pasuko tiesiai į žmogų.
Chuliganai keturračiais parbloškė ūkininką, apie dešimt metrų vilko jį žole, po to paspruko.

Prašo pagalbos

Nukentėjęs žemališkis kreipėsi į medikus, taip pat parašė pareiškimą policijai.
„Kol kas, kol nėra nustatytas sužalojimų mastas, pradėjome administracinę teiseną, po ekspertų išvadų galime pradėti ir ikiteisminį tyrimą. Žinoma, kad keturračių vairuotojai buvo su šalmais, dengiančiais veidą, vienas keturratis buvo juodos spalvos.
Prašome visų, kurie žino apie šį incidentą, matė tuos vairuotojus ar turi žinių, kas jie galėtų būti, pranešti policijai“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.

Tos pačios taisyklės

Keturratis yra transporto priemonė ir jai galioja Kelių eismo taisyklių reikalavimai – galima važinėti tais pačiais keliais, kaip ir kitoms transporto priemonėms.
Neatsargus elgesys su šia transporto priemone gali privesti prie tragedijų – 2017 m. vasarą Krakiuose, senajame kelyje, vedančiame į Viekšnius, į važiuojamoje dalyje gulėjusį medį atsitrenkė 54-erių metų vyras, važiavęs keturračiu, ir žuvo vietoje.

5 Atsakymai į “Keturračio vairuotojai tyčiojosi iš ūkininko”

 1. Anonimas parašė:

  Jie pravažiavo tokiu laiku pro Tirkšlius Vaižganto gatve link Letenių. Bet jau važiavo lėtai, ne taip kaip ryte pralėkė.

 2. Oi oi parašė:

  Turbut lasiniu tas ukininkas nebepanese ir apvirto per komrausi,aferiugas ir isnaudotojai

 3. Saulės smūgis parašė:

  Jų buvo 9. Lėkė per sedos girią link žemalės nežmonišku greičiu. 1 smulkus, gal mergina. Kažką oranžinio turėjo. Jie dažnai sukiojasi ir Tirkšliuose. Degalinėj turėtų būti užfiksuoti.

 4. realistas parašė:

  Tegul policijos pareigūnai peržiūri to laikotarpio mobilių telefonų nustatymus ir pamatys, kieko ‘mobiliakai“ sukiojosi tose apylinkėse konkrečiu laikotarpiu.

 5. Viktorija parašė:

  Tai neatsargus elgesys ar nuvirtęs ir nepašalintas medis privedė keturračio vairuotoją prie tragedijos??? Keistai straipsnio autorius traktuoja žuvusiojo aplinkybes jas prilygindamas neatsargiam vairavimui. Šios nelaimės aplinkybes žinau nuo a iki z, nes esu žuvusiojo vaiko motina, ir ši tragedija su neatsargiu vairavimu neturi nieko bendro – Viekšnių seniūnija per 4 paras nesugebėjo pašalinti metro skersmens medžio, užvirtusio skersai per visą!!! važiuojamąją dalį. Straipsnio autoriau, turėtumėte patikslinti straipsnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto