Konkurso rezultatus apskundė teismui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tirkšlių seniūno posto siekęs vienas iš pretendentų teismui apskundė konkurso rezultatus. O ketvirtadienį skelbtas konkursas Židikų seniūnijos seniūno pareigoms užimti neįvyko.
Konkursas dėl Tirkšlių seniūno pareigų įvyko rugsėjo 11 dieną.
„Santarvė“ jau rašė, kad tuoj po konkurso Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius gavo pretenziją. Ją pateikė antrą vietą pagal balus pelnęs pretendentas. Išnagrinėti pretenziją ir pateikti teisinį įvertinimą buvo įpareigotas Savivaldybės juristas.
Savivaldybės Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Michailas Norbutas informavo, kad nenustačius pažeidimų pretenzija buvo atmesta.
Toks atsakymas netenkino jos autoriaus ir konkurso rezultatus jis apskundė teismui. Pats pretendentas eiti Tirkšlių seniūno pareigas nuo išsamesnio komentaro „Santarvei“, kol nesibaigė teismo procesas, susilaikė.

Plačiau – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Konkurso rezultatus apskundė teismui”

 1. Joniui, Juziui parašė:

  Jonio išvedžiojimai dėl įstatymų keitimo kažko pakvipo sovietmečiu…O Juziui norėčiau priminti, kad seniūnijos durys neužrakintos, niekas netrukdo laimėtojui pradėti eiti pareigas, skundas nestabdo jo darbo pradžios, bet, manyčiau, kad laimėtojas nenori likti ant ledo, kadangi žino, kokiu būdu laimėjo, todėl palauks, kol teismas savo nuomonę išsakys… juk ne prestižas būtų po laimėto konkurso palikti be jokių pareigų, na nebent geras dėdė-užtarėjas jam Židikų seniūnijos seniūno vietą parūpintų… Nesuprantu vieno: kodėl tiek daug dėmesio skiriama tam nelaimingam konkursui Tirkšlių seniūnijos seniūno pareigoms užimti? Nejau niekaip neįmanoma atsigauti nuo šoko, kad kažkas išdrįso apskųsti „neklystančiųjų“ rezultatus??? Jau senokai žygiuojam nepriklausomybės keliu, bet ar neperilgai mus lydi baimės būti kitokiu ir apginti savo teises?? Daugiau būtų skundžiančių tokių konkursų rezultatus, manau, skaidresni būtų konkursai, mažiau vietos liktų proteguojamiems ir jų proteguotojams….

 2. Priziuretojas parašė:

  Matosi is komentaru kad administracijos atstovai gerai susidirbe,……………..jiems po nosimis jau seniai ne kaip kvepia, bet yra toks posakis ir suo kariamas pripranta. Reiktu kad juos papurtytu taip, kaip vakar Vilniuje papurte tvarkos ir teisingumo visus veikejus, cia manau dar riebiau visko surastu,……………..nes paziurekite kas darosi su „Tavo pastoge“ – tiek hebryte jau prisivaidinusi kad visi kaip ziurkes is skestancio laivo bega per atsistatydinima, nori pigiai issisukti,……………..manau kad cia taip pat bus sios istorijos tesinys, o toki konkursa Tirksliu jiems pasitvarkyti, taip kaip reikia – tai kaip du pirstus,…………..:)

 3. STT parašė:

  Kas čia, ble, tuose Mažeikiuose darosi? Vis, dirbę, elektros tinkluose, gauna geras pareigas Savivaldyei pavaldžiose įstaigose ir organizacijose. Ar tik nereiks užsiimti Rimkienės keltais klausimais (kyšis nuo 2 tūkst. LTL iki 8 tūkst. LTL )? Reiks tą ambicingą kandidatą priimt į savo struktūras: viską patyręs, viską žino, viską moka; reikia galų gale užkurti pirtį kaip nori taip ir dirbantiems valdininkams.

 4. Joniui parašė:

  žiūrėkit, kad netektų dar kompensacijos išmokėti ale tam ambicingąjam. Ar nebus gaila mokesčių mokėtojų pinigų už kažkieno peržengtas teisės ribas?

 5. parašė:

  Nu net gražu kaip mes Lietuvoje mokame ginti savo teises :) Gaunasi taip, kad tegul klęsti savivalė, tegul daro kas ką nori?! Tai palaukite, ko tada už Ukrainą visiems širdį skauda?! Tegul daro Putinas ten ką nori, juk stipresnis, galingesnis, moka propaganda meistriškai manipuliuoti, kam jam priešintis?!. Ne, brangieji, jei teisės kažkieno pažeistos, reikia tai įvertinti. Čia ne Linčo teismo praktika tenka kliautis. Šališkiems komentatoriams norėčiau pasiūlyti pasižiūrėti į veidrodį ir atlikti dūšioje generalinę tvarką. Matomai pačių savivertė labai jau sutręšusi, todėl ir linkčioja avinų bandos ritmu. Atminkit, ne visi dar parsidavė, oi ne visi, o jūs komentuokite, bus iš ko pasijuokti. Santarvės lankomumo reitingai nuo to tik kils :)

 6. B.L. parašė:

  Jonis 2014-10-20 22:45:58
  O kodel negalima priimt istatymo kad toks nepatenkintas paskui gautu bauda jeigu teisma jis pralaimetu?O dabar gaunasi del kazkieno ambiciju gaunasi betvarke o ja sukeles asmuo jokios atsakomybes uz tai nenesa
  ————————
  Na jau toks galiojantis yra Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymas ir lengvai jo nepakeisi. Įdomiau būtų prognozuoti kiek išsilaikytų Seniūno poste pralaimėjęs pretendentas. Pagal istoriją, kai kurie per teismus įsidarbinę valstybinėse vietose personos neilgai beišsilaiko, juos „sutvarko“ reikiamu momentu.

 7. Jonis parašė:

  O kodel negalima priimt istatymo kad toks nepatenkintas paskui gautu bauda jeigu teisma jis pralaimetu?O dabar gaunasi del kazkieno ambiciju gaunasi betvarke o ja sukeles asmuo jokios atsakomybes uz tai nenesa

 8. akivaizdu parašė:

  Čia ceitnotas,kai silpnesnis pretendentas blaškosi,nes matomai apie save yra pernelyg geros nuomonės arba turi priklausomybę nuo mėnulio fazių :)

 9. Juzis parašė:

  Gaila seniūnijos gyventojų-reikia rūpintis seniūnui savo gyventojais…O dabar dėl kažkokių silpno pretendento ambicijų viskas sustoja….reikia sugebėt ir pralaimėt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto