Kontrabandos išgabenti nepavyko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kontrabanda įtariamiems vyriškiams, kurie į pareigūnų rankas pakliuvo mūsų mieste, prokurorai prašo skirti tūkstantines baudas, tačiau atleisti nuo laisvės atėmimo bausmės.
Nusikaltimas, kurio peripetijos buvo nagrinėjamos Šiaulių apygardos teisme, galėjo būti padarytas 2019 m. birželio pradžioje. 53-ejų metų Druskininkų gyventojui R. G. buvo pasiūlyta į Švediją kontrabanda nugabenti Lietuvoje saugotas cigaretes „Winston blue“.
Birželio 4-osios vidurnaktį druskininkietis nuvyko į Mažeikiuose esančią degalinę ir susitiko su 30-mečiu kauniečiu J. K. bei metais vyresniu jo broliu A. K, gyvenančiu Mažeikiuose.
Broliai, važiuodami automobiliu „Mercedes Benz“, parodė kelią vilkiko vairuotojui iki Kruciuose esančio sandėlio, kur buvo pakrauta 210 tūkst. pakelių cigarečių „Winston blue“, kurių bendra muitinė vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, – daugiau kaip 717 tūkst. eurų.
Kaip nustatyta teisme, buvo suklastotas dokumentas – tarptautinis krovinių transportavimo važtaraštis su jame nurodytais rekvizitais bei parašu.
Vilkikas su kroviniu policijos pareigūnų buvo sulaikytas šeštą valandą ryto Mažeikių mieste, slaptame sandėlyje dar rasta 324,5 tūkst. pakelių cigarečių, kurių bendra muitinė vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 1,1 mln. eurų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto