Krepšininkams sekėsi permainingai

Skirtingai savaitgalį sekėsi Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančiai „Mažeikių“ komandai: išvykoje ji stipriai nukentėjo nuo vienos iš pirmenybių lyderių – Pakruojo „Merestos“, o šeštadienį namuose po spurto antroje rungtynių pusėje gana lengvai įveikė Kauno „Erelitą KTU“.

Pirmasis kėlinys rungtynėse Pakruojyje nieko blogo nežadėjo – jį mažeikiškiai laimėjo rezultatu 28:26. Tačiau varžybos baigėsi mūsų ekipos sutriuškinimu: po antrojo kėlinio šeimininkai pirmavo jau 55:44, po trečiojo – 85:61, o galutinis rezultatas – 102:81 „Merestos“ naudai.
Pasak komandos trenerio Aloyzo Rudžio, jau po antrojo kėlinio šiose rungtynėse viskas buvo aišku: kelios nesėkmingos atakos, varžovai atitrūko ir neleido perimti iniciatyvos į savo rankas.
Tuo tarpu rungtynės su kauniečiais vyko pagal kitokį scenarijų: pirmąjį kėlinį dviem taškais laimėjo svečiai, po dviejų kėlinių mažeikiškių pranašumas buvo tik vienas taškas.
Viską lėmė trečiasis ir ketvirtasis kėliniai: mūsų žaidėjai surengė kelias greitas atakas, tuo tarpu kauniečiai klimpo mūsiškių gynyboje ir nebesugebėjo pasivyti. Iškovota pergalė rezultatu 91:74.
Pakruojyje 21 tašką pelnė Marijus Norkus, 11 – Vilius Gabšys, tuo tarpu Mažeikiuose siautė Brajanas Harrisonas (21 taškas), 15 taškų įmetė Modestas Šidlauskas, 14 – Dainiaus Vaitelio sąskaitoje.
Šią savaitę „Mažeikių“ ekipa dvejomis rungtynėmis baigia reguliariojo čempionato pirmąjį ratą. Trečiadienį išvykoje mūsų komanda žais su Anykščių „Puntuku“ (4 pergalės ir 7 pralaimėjimai, devintoji vieta), o penktadienį rungsis namuose su Jonavos „Triobet“ (6 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų, septintoji vieta).
Mūsų komandos toks pat pergalių ir pralaimėjimų skaičius, tačiau ji stovi vienu laipteliu aukščiau.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka.: Brajanas Harrisonas (balta apranga) kauniečių gynėjus vedė į neviltį: jis ne tik buvo rezultatyviausias mažeikiškių žaidėjas, bet ir perėmė net penkis kamuolius.