L. Linkevičius: Ukrainos žmonėms svarbiausia išsirinkti vadovą

Linas Linkevičius. Eltos nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį Bratislavoje vykusio globalaus saugumo forumo GLOBSEC metu pabrėžė, kad padėčiai Ukrainoje stabilizuoti būtina užtikrinti laisvus prezidento rinkimus ir toliau siekti nacionalinio dialogo.
Susitikime su JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja Viktorija Nuland abi pusės pabrėžė, kad artėjantys prezidento rinkimai Ukrainoje – svarbus žingsnis siekiant stabilumo ir vienybės šalyje.
„Labai svarbu užkirsti kelią bet kokioms pastangoms sutrukdyti Ukrainos žmonėms dalyvauti rinkimuose ir išsirinkti savo šalies vadovą“, – teigė L. Linkevičius.
Susitikimo metu įvertintos Ukrainos Vyriausybės pastangos siekti nacionalinio dialogo šalyje, nors ir labai įtemptomis sąlygomis.
Valstybių atstovai taip pat sutarė dėl būtinybės ir toliau stiprinti bei koordinuoti Vakarų atsaką į Rusijos agresiją, Krymo okupaciją ir besitęsiančią destabilizuojančią veiklą Rytų Ukrainoje.
Ministrai taip pat aptarė įvykius Ukrainoje, akcentuodami artėjančių prezidento rinkimų, vyksiančių gegužės 25 dieną, reikšmę.

3 Atsakymai į “L. Linkevičius: Ukrainos žmonėms svarbiausia išsirinkti vadovą”

  1. kam parašė:

    rasineti cia tas propogandines nesamones,kas nedurnas,tas skaito pasaulio laikrascius ir seka pasaulio ziniu portalus,Aisku rinkimai ivyks bet kokia kaina-su sautuvu uz nugaros ir pravi sektar priesaky.Neduok dieve-ukrainoi isiteisins fasistine hunta .

  2. Kam idomu parašė:

    Pagooglinus galima rasti straipsni kas verziasi i valdzia ukrainoje straipsnio pavadinimas Еврейские олигархи и «украинский бунт».

  3. jo parašė:

    Teisybe, svarbiausiai jiems issirinkti vadova, nes kas dabar jiems vadovauja- tai baisu ziureti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto