Laimingos poros taisyklės darnių santykių link

Darnūs santykiai su antrąja puse – kiekvieno iš mūsų siekis. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad darnius santykius sukurti galime laikydamiesi tam tikrų taisyklių. Kokių?

Susitarkite, kas ir kokius atliks namų ruošos darbus

Taip, kad ir koks romantiškas būtų poros gyvenimas, namų ruošos darbai yra tai, ko negali išvengti nei vienas iš mūsų. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad būtent namų ruošos darbų atlikimas ir yra viena iš priežasčių, kodėl pykstasi daugybė porų? Na, o tai tikrai nepadės pasiekti santykių darnos. Vadinasi, turite būti apdairesni ir užbėgti įvykiams už akių: susitarkite, kas, kada ir kokius namų ruošos darbus atliks. Galite net sudaryti individualų grafiką, kurio laikysitės su antrąja puse. Tai tikrai bus naudinga – namų ruošos darbai ne tik bus visada laiku atlikti, bet ir niekam nekils jokių papildomų klausimų.

Atraskite tai, kas jus vienija

Sakoma, kad moterys yra iš Veneros, o vyrai – iš Marso, ir dėlto tokie skirtingi, kad kartais nepavyksta išvengti iš ginčų bei barnių. Ir nors kartais ginčuose neretai gimsta tiesa, būtent jie kartais tampa ir blogų emocijų bei nesikalbėjimo priežastimi. Tad siekiant darnių santykių, reikėtų orientuotis ne į skirtumus, o į tai, kas vienija. Tad ieškokite bendrų sąlyčio taškų – kartu su partneriu imkitės tų veiklų, kurios jus suvienija, suartina, kurios leidžia jums siekti tų pačių tikslų. Užsiimdami tokia veikla, patirsite labai daug gražių bendrystės akimirkų ir džiugių emocijų.

Išsikalbėkite – tegul nelieka neatsakytų klausimų

Santykių ekspertai nuolat primena, kaip svarbu yra išsikalbėti su partneriu. Anot specialistų, daugybė porų, dėl netinkamų bendravimo įgūdžių, laiko stokos ar kitų aplinkybių, palieka daug neatsakytų klausimų. Ir tie neatsakyti klausimai netrunka tapti iš toli šviečiančiais raudonais klaustukais, nuodijančiais poros gyvenimą: neišsakyti lūkesčiai, erzinantys įpročiai, apie kuriuos jūsų partneris net nenujaučia, tampa barnių priežastimis. Tad siekdami darnos ir harmonijos su savo antra puse, labai daug kalbėkitės: mokėkite išsakyti, kas ir kodėl jūsų netenkina, ką norėtumėte pakeisti ir t.t.

Domėkitės santykių psichologija

Kiekviena mūsų gyvenimo sritis yra neatsiejama nuo psichologijos. Santykiai – taip pat ne išimtis. Tad, jei norite sukurti ir išlaikyti darnius santykius su savo antrąją puse, pasidomėkite, kas apie tai rašoma knygose – jose rasite atsakymus į sau aktualius klausimus, o taip pat ir problemų sprendimo būdus. Nenumokite ranka į šiose knygose atrastus patarimus – jie gali jus priartinti prie gyvenimo poroje pilnatvės.

Paįvairinkite meilės žaidimus

Meilės žaidimai – svarbi santykių dalis. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad laikui bėgant į meilės guolį netrunka įsisukti rutina, tad partneriai patiria kur kas mažiau jaudinančių akimirkų bei potyrių. Tačiau, tik nuo jūsų priklauso ar jaudulį, paslaptį ir begalinį malonumą sugrąžinsite į savo miegamąjį. Na, o antrankiai ir kitos prekės suaugusiems, padės mums tai padaryti.
Taisyklės – ne visada turi asocijuotis su nuoboduliu: jų laikydamiesi, galime pasiekti puikių rezultatų įvairiose gyvenimo srityse. Ne išimtis yra ir darnūs santykiai: jei norime tokius sukurti bei išlaikyti, tokiu atveju taip pat teks laikytis tam tikrų taisyklių: iš anksto susitarti, kas ir kokius namų ruošos darbus atliks (jei reikia, sudaryti grafiką); atrasti jus vienijančią veiklą; išsikalbėti, kad neliktų neatsakytų klausimų; domėtis santykių psichologija ir būtinai paįvairinti meilės žaidimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video