Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį mini ir mažeikiškiai

Autorės nuotr.

Trečiadienį bus minima Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir šio svarbaus įvykio 30 metų sukaktis.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirti renginiai mūsų rajone prasidėjo jau praėjusią savaitę.

Antradienį Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenė mažeikiškius – miesto mokyklų bendruomenes, organizacijų bei įstaigų atstovus – pakvietė dalyvauti šventiniame Vėliavų žygyje. Sugiedoję Tautinę giesmę, nešini trispalvėmis žygio dalyviai Laisvės, Laižuvos gatvėmis patraukė į Nepriklausomybės aikštę.
Kovo 6 d. Renavo dvare buvo surengta šventinė popietė, kurios metu pagerbtas brolių Stanislovo ir Gabrieliaus Narutavičių atminimas. Prisiminti į Lietuvos valstybingumą ir į jos nepriklausomybę vedę įvykiai.
Renginio dalyviai žiūrėjo dokumentinį filmą „Broliai iš Alsėdžių valsčiaus“ apie brolių Narutavičių vaidmenį Lietuvos ir Lenkijos politiniame gyvenime (Gabrielius tapo pirmuoju Lenkijos prezidentu, tačiau po kelių dienų buvo nušautas, Stanislovas – Lietuvos nepriklausomybės akto signataras). Filmo idėją popietės dalyviams pristatė viena iš jo kūrėjų, žurnalistė Daiva Grikšienė.

Autorės nuotr.

Apie Nepriklausomybės atkūrimo sukakčiai skirtus renginius, iniciatyvas plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį mini ir mažeikiškiai”

 1. Vija parašė:

  viskas gerai, neaimanuokit čia

 2. Giliai tarybiniai... parašė:

  O tai, kad stipresniojo teise rinko pinigus iš pavaldinių be apskaitos tipo bažnyčiai, tai turėjo teisę? Ir iš vis, kokią reikia turėti užkitėjusią tarybinę moralę žemint savo pavaldinius? Aišku ne tuos, kurie namo remontą darė, mano nuomone.

 3. pasteb parašė:

  Mano nuomone, Nagienė neturėjo versti po 3 darbuotojus privalomai iš kiekvieno Savivaldybės skyriaus dalyvauti vėliavų nešimo eitynėse. Pensininkė kvepia gilaus socializmo demontracijomis?

  1. buvęs parašė:

   O tai ką, ar blogai, kad pakėlė užpakalius nuo kėdžių ir išėjo grynu oro pakvėpuoti, tai koks čia draudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto