„M Basket“ komanda kovos dėl NKL aukso

Pusfinalio dvikovoje rezultatyviausias buvo „M Basket“ kapitonas Artūras Jomantas, pelnęs 22 taškus.
L. Šepučio nuotr.

Mažeikių krepšinio komanda „M Basket“ po devynerių metų pertraukos pateko į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato finalą.

Penktadienį Telšiuose vykusiose NKL finalo ketverto rungtynėse mažeikiškiai susitiko su reguliariojo čempionato nugalėtoja – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Po pirmo kėlinio 25:21 pirmavo marijampoliečiai, antrame „M Basket“ krepšininkai pasivijo varžovus – 46:45. Trečiame kėlinyje mūsų komandai pavyko pasiekti 10 taškų persvarą ir mažeikiškiai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynių rezultatas – 92:83 „M Basket“ naudai.

„M Basket“ kapitonas Artūras Jomantas pelnė 22 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 19 taškų pridėjo Karolis Babušis, 15 – Karolis Guščikas, 14 – Šarūnas Valunta.

Kitame pusfinalyje Kauno „Žalgiris-2“ rezultatu 79:71 įveikė aikštės šeimininkus telšiškius.

Šeštadienį „Telšiai“ su marijampoliečiais kovos dėl NKL čempionato bronzos, o pusę aštuonių vakaro žais „M Basket“ ir Kauno „Žalgiris-2“. Po šio susitikimo paaiškės, kas taps NKL čempionais.