„Maxima“ akcijos: kaip pigiau įsigyti tai, ko reikia

Kasdienės akcijos maisto prekių parduotuvėje padeda sutaupyti įsigyjant tiek ir maisto prekes, tiek ir buitinę chemiją ar prekes mūsų augintiniams. Turbūt kiekvienas esame planavę pirkinius pagal tai, kokios akcijos šiuo metu yra taikomos prekybos centre. „Maxima“ akcijos gali padėti sutaupyti, tačiau, kaip ir visos akcijos, jos gali paskatinti įsigyti tai, ko šiuo metu mums visai nereikia. Taigi kaip rasti tą aukso vidurį tarp „noriu“ ir „reikia“? Kaip pasinaudoti akcijų siūloma nauda ir neprarasti budrumo perkant prekes su nuolaida?

Finansų ABC prasideda virtuvėje

Dažniausiai vienokiu ar kitokiu būdu visi mes sekame savo finansus, lyginame išlaidas skirtingais mėnesiais ir, reikalui esant, nusprendžiame, kur būtų galima sutaupyti papildomus kelis ar keliasdešimt eurų. Vieni savo finansus seka itin detaliai – programėlėje telefone, „Excelio“ lentelėje ar kaupia čekius iš parduotuvių, kuriuos suskaičiuoja mėnesio pabaigoje. Kiti šiuos veiksmus atlieka savo galvoje ir tik kartas nuo karto užmeta akį į banko išrašus. Visgi kad ir kur bei kaip jūs sekate savo finansus, tikriausiai jau pastebėjote, kad didžioji dalis mėnesio biudžeto atitenka apsipirkimui maisto prekių parduotuvėje – maisto produktams, buitinei chemijai (valikliams, indų plovikliams) ir gyvūnų, jei tokių turite, maistui.

Suvaldykite savo išlaidas

Taigi jei nusprendėte, kad metas geriau valdyti savo finansus bei norite kas mėnesį sėkmingai sutaupyti keliasdešimt eurų – metas peržvelgti jūsų meniu. „Maxima“ akcijos gali puikiai pasitarnauti norint sutaupyti perkant maistą, nes rinkdamiesi tas pačias kaip visada prekes įsigyti tada, kai jos kainuoja mažiau, jūs jau savaime sutaupysite dalį maistui skiriamų pinigų.
Be įprastinių savo prekių, sutaupyti galite ir įtraukdami naujų skonių į nusistovėjusį meniu. Pavyzdžiui, galite įsigyti tų vaisių ar daržovių, kuriems šią savaitę taikoma akcija. Juk ar tikrai toks didelis skirtumas, kad šią savaitę po pietų valgysite ne bananus, o persikus? O kitą savaitę, kai bus akcija bananams, įsigysite jų? Juk norint sutaupyti yra svarbiausia, kad ir jūsų pilvas būtų patenkintas, ir piniginė storėtų!

Išmanus ir apgalvotas apsipirkimas

Norėdami geriausiai pasinaudoti parduotuvių siūlomomis akcijomis ir nuolaidomis, jūs turite ne tik žinoti, kam ir kada taikoma akcija, bet aiškiai žinoti, kurių prekių jums reikia, o kurių ne. Akcijos yra gerai, kai jomis naudojamasi protingai ir apgalvotai, tačiau jos lygiai taip pat gali būti pavojingos, jei pasiduodate impulsyviam norui nusipirkti „ką nors gražaus“ ar „ką nors skanaus“.
„Maxima“ akcijos yra taikomos tiek ir fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetinėje parduotuvėje barbora.lt. Be to, apsilankę raskakcija.lt ar kitoje akcijų ir nuolaidų svetainėje, jūs galite pavartyti „Maximos“ akcijų leidinį ir iš anksto, prieš einant apsipirkti, išsiaiškinti, kam nuolaidos taikomos šią savaitę. „Maximos“ akcijų leidinys yra leidžiamas kas savaitę, jis galioja nuo antradienio iki antradienio, taigi jei nespėjote įsigyti reikiamų prekių su nuolaida per savaitgalį, jūs dar galite pasinaudoti nuolaidomis pirmadienį, o nuo antradienio jau pradeda galioti naujas leidinys.

Patogiai planuokite namuose

Internete apžvelgti akcijų leidinį ir tik tada eiti apsipirkti bus naudinga tiems, kurie vis pasiduoda akcijų blizgesiui ir įsigyja daugiau nei planavo. Iš anksto apžiūrėję akcines prekes, jūs galėsite susidaryti pirkinių sąrašą. Pavyzdžiui, net jei šią savaitę taikoma akcija buitinei chemijai, jūs, būdami namuose, galėsite patikrinti, kurių priemonių jums jau reikia ir tik jas įtraukti į pirkinių sąrašą. Taip ne tik įsigysite tai, ko reikia, bet ir išvengsite nebūtinų impulsyvių pirkinių.
„Maxima“ akcijos ar kitų jūsų mėgstamų parduotuvių siūlomos nuolaidos gali būti puikus būdas sutaupyti, jei protingai pasinaudosite šiais pasiūlymais. Atminkite, kad prekes planuoti turėtumėte iš anksto, atsižvelgę į tai, ko jums iš tikro šiuo metu reikia. Pasinaudokite šiuolaikinių technologijų mums teikiamu pranašumu – susipažinkite su šios savaitės akcijomis internete ir į prekybos centrą eikite jau žinodami, ką pirksite ir kiek sutaupysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto