„Mažeikiai“ iškovojo šeštąją pergalę

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savaitgalį „Mažeikių“ krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo šeštąją pergalę ir tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis nusileido lygoje pirmaujantiems raseiniškiams.

Lyderių įveikti nepavyko

Penktadienį mažeikiškiai išvykoje susikovė su Jonavos sporto klubo krepšininkais ir po atkaklios kovos juos įveikė rezultatu 73:67.
Apie dvikovos atkaklumą liudija tai, kad po pirmojo kėlinio mūsų ekipa pirmavo vienu tašku, toks pat skirtumas buvo ir po antrojo kėlinuko, o po trečiojo rezultatas buvo lygus. Tik įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai spurtavo rezultatu 9:0 ir neleido varžovams jų pasivyti.
Šeštadienį namuose žaidę mažeikiškiai tik rungtynėms baigiantis nusileido pirmąją vietą NKL pirmenybėse užimančiai Raseinių „Rasų“ (14/4) ekipai.
Šiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinę kėlinio minutę, kai mažeikiškiai pirmavo trijų taškų skirtumu, tačiau po Domanto Sendos gautos nesportinės pražangos „Rasai“ išsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 72:74.