Mažeikiškių pralaimėjimu pasinaudojo „Nautara“

Šeštadienį Mažeikiuose vykusiose Lietuvos salės futbolo čempionato dešimtojo turo rungtynėse „Naftos“ salės futbolo komanda šventė įtikinamą pergalę. Prieš tai vykusiame ture mažeikiškiai patyrė pirmąjį pralaimėjimą per šias pirmenybes. LĖMĖ PASKUTINĖS MINUTĖS
Devintojo turo rungtynes mūsų miesto komanda žaidė išvykoje su uostamiesčio „Atlanto“ klubu. Pasak rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Antano Bulošo, į Klaipėdą mūsų ekipa išvyko ne stipriausios sudėties: dėl pelnytos antrosios geltonos kortelės negalėjo rungtyniauti Romas Maciulevičius, nebuvo aikštėje ir Vitalijaus Daniličevo.
„Prie šių netekčių prisidėjo ir kitos bėdos: jau antrąją rungtynių minutę aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0. Tačiau greitai mums pavyko susitvardyti, ir kėlinį po mano, A. Tautvydo ir S. Lesnicko taiklių smūgių užbaigėme lygiosiomis rezultatu 3:3“, – pasakojo Antanas.
Antrajame kėlinyje vyko atkakli, permaininga kova. Likus trims minutėms rezultatas buvo lygus – 5:5 (mažeikiškiams įvarčius pelnė A. Bulošas ir A. Žukovas). Visos bėdos prasidėjo, kai iš aikštelės buvo išvarytas „Atlanto“ vartininkas Marius Poškus. Pasak A. Bulošo, norėdami išplėšti pergalę, mažeikiškiai veržėsi į priekį ir buvo nubausti: klaipėdiškiai priešpaskutinę rungtynių minutę pelnė du įvarčius. Paskutinę minutę Antanas įmušė savo trečiąjį šiose rungtynėse įvartį, tačiau „Nafta“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 6:7.
Tai buvo pirmasis mažeikiškių pralaimėjimas šio sezono Lietuvos salės aukščiausios lygos pirmenybėse po aštuonių pergalių iš eilės.

IŠVYKO Į PRANCŪZIJĄ
Dešimtojo turo rungtynes mūsų komanda žaidė su Vilniaus „Bekento“ futbolininkais. Jau per pirmąjį kėlinį mažeikiškiai išsprendė visas užduotis: jam pasibaigus švieslentė rodė rezultatą 8:0 „Naftos“ naudai. Antrasis kėlinys, kuris mūsų futbolininkams buvo tik formalumas, baigėsi lygiosiomis 3:3. Galutinis rezultatas – triuškinama „Naftos“ pergalė rezultatu 11:3.
Šiose rungtynėse dar penkis įvarčius į savo sąskaitą įsirašė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas A. Bulošas, po du įvarčius pelnė A. Žukovas ir A. Tautvydas, po vieną – V. Daniličevas ir A. Vekerotas.
Mažeikių ekipa ir toliau, surinkusi 27 taškus, pirmenybėse užima pirmąją vietą. Pasinaudojusi jų pralaimėjimu, skirtumą iki dviejų taškų sumažino šalies čempionė Kauno „Nautaros“ komanda: kauniečiai rezultatais 8:1 ir 10:6 įveikė atitinkamai Kauno „Rodiklį“ ir Vilniaus „Aktą“.
„Tokie rezultatai sukuria dar didesnę intrigą šių metų pirmenybėse, verčia mus neatsipalaiduoti ir žaisti kiek galima geriau, o sirgaliams dovanoti gražų žaidimą.
Sekmadienį su šalies rinktine išvykstame į Prancūziją (be Antano, iš mažeikiškių važiuoja vartininkas E. Liubauskas, žaidėjai V. Daniličevas ir A. Tautvydas, – V. S.), kur žaisime tarptautiniame turnyre su Kipro, Slovėnijos ir vietos rinktinėmis“, – pasakojo A. Bulošas.
Iš turnyro žaidėjai grįš ketvirtadienį, o šeštadienį jau žais eilines čempionato rungtynes Šiauliuose su vietos „Alnidos“ futbolininkais.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.:
Vilniečių gynėjams nepavyko sustabdyti Antano Bulošo (mėlyna apranga): mažeikiškis pelnė penkis įvarčius.