Mažeikiuose – naujas COVID-19 infekcijos atvejis

Nuotr. iš SAM archyvo

Apie tai penktadienį pranešė Mažeikių rajono savivaldybė. Naujas ligos atvejis nustatytas rajono gyventojui, iš Švedijos grįžusiam keltu.
Ėminys dėl COVID-19 asmeniui paimtas kelte. Teigiamas atsakymas gautas šiandien, penktadienį.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovės Rolandos Lingienės penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje pateikta daugiau informacijos apie šį atvejį.
„Asmuo gegužės 5 d. grįžo iš Švedijos, Klaipėdoje paimtas mėginys ir gautas teigiamas rezultatas. Asmuo simptomų nejaučia“, – kalbėjo R. Lingienė. Ji pridūrė, kad šiuo atveju buvo nustatyti 6 kontaktiniai asmenys: 3 Lietuvoje ir 3 Švedijoje.
Iš užsienio grįžęs rajono gyventojas buvo izoliavęsis savo namuose.
Priminsime, kad pirmasis ligos atvejis Mažeikiuose buvo patvirtintas kovo 27 dieną, iš viso iki šios dienos rajone buvo registruoti šeši COVID-19 susirgimai, penki sirgusieji jau yra pasveikę.

14 Atsakymų į “Mažeikiuose – naujas COVID-19 infekcijos atvejis”

 1. jo parašė:

  I ventos 24 grizo 2 asmenys ir vienas vaiksto po mazeikius tai ar cia nusikaltimas zinoto kad jie mus apkres

 2. Vaidas to to Vaidas parašė:

  Jums gal su teksto suvokimu problemos? Gal jūs į komentatorių „Kaimynas“ šiuo klausimu kreipkitės? P. S. Įdomi detalė – sakot jie yra namo savininkai? Šiaip tai privačių namų savininkai, savo kiemus tvarkosi patys, o kodėl butiniai pastoviai šaukia, kodėl nieks duobių netvarko, sniego nenukasa ir tt.?

 3. To Vaidas parašė:

  O namo gyventojai ar neturi teisės žinot , ką į jų laiptinę atkėlė. Juk jie yra namo savininkai. Ar nereikia jų atsiklausti-ar galima karantinuoti jų name užsikrėtusi asmenį. Ir kokią jau tą informaciją atskleidė. Nei vardo, nei pavardės, nei asmens duomenų neparašyta. Nejau žmonės tos laiptinės neturi teisės žinoti, kad jų laiptinėje gyvena užsikrėtęs žmogus, kad galėtų labiau pasisaugoti. Juk policija nebudi ten ištisai. Tai, kas gali paneigti, kad ten nesilanko pašaliniai asmenys. Kaimynai tai nieko nežino, nes jiems uždrausta žinoti, nes, jei štai pasako-grasinama BK. Be to namo žinojimas ir nuo viso miesto gyventojų nuimtu stresą ,nes dabar visi įsibaiminę ar ne jų name apgyvendintas.

  1. To Vaidas parašė:

   Apsirikau, būtent’ kaimynui’ rašiau komentarą. Na, o apie butus, jei žmonės juos išsipirkę, tai laiptinės ,manau ,jiems priklauso. Apie žemę prie namo negaliu pasakyti. Teko girdėti, kad dauguma bendrijų ir žemę išsipirkę. Mūsų namas samdo žmogų, kuris prižiūri aplinką. Žmonių visur visokių yra-vieni tvarkosi, kiti ne,vieni valo laiptines, kiti ne deja

 4. Vaidas to Kaimynas parašė:

  Kazkas B.K. knygute padovanojo? Ir kur, kaip ir kieno privatus gyvenymas cia buvo atskleistas? Kad Ventos 24 name, kazkurioj laiptinej? Butas paminetas, vardas paminetas? Tamstai galimai kuo greiciau reiktu kreiptis i specialistus. Nors jau gali but per velu…

 5. Susirūpines parašė:

  Ne tuščias parvažiavo,koroną dovanų parsivežė,skandinavams juodus darbus nudirbo,gal dar kokią šunybę iškrėtė.Kodėl neskelbia viešai mažeikiškių pavardžių,kurie parvyko mašiną prisikrovę [apie 30 vnt.įrankių ir buvo sulaikyti kelte ir tai skelbta spaudoje]Žinotume,ko saugotis.Teko girdėti Maximoje,kaip treninginis gyrėsi,kaip šauniai Plateliuose dvi savaites už ačiū pailsėjo ir jau ruošiasi vykti atgal.

 6. Janina parašė:

  kodėl slepiama kad yra grįžęs iš Švedijos ir apgyvendintas Ventos 24 name antroje laiptinėje manau kad visi laiptinės gyventojai turėtų būti informoti,tame bute groja garsiai muzika manoma kad jis ten gyvena ne vienas,noriu paklausti ką veikia policija ir kitos įstaigos juk Mažeikiuose yra tik VIENAS asmuo,kiek dar tokių grįš ir bus paleisti platinti virusą atsakykite PONAI

  1. Kaimynas parašė:

   Gerbiama pone, atsakysite uz informacijos viesinima, bei neapykantos kurstyma, kurias skleidžiate šiame portale pagal ;

   168 straipsnis.     Neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ar panaudojimas

   1. Tas, kas be asmens sutikimo viešai paskelbė, pasinaudojo ar kitų asmenų labui panaudojo informaciją apie kito žmogaus privatų gyvenimą, jeigu tą informaciją jis sužinojo dėl savo tarnybos ar profesijos arba atlikdamas laikiną užduotį, arba ją surinko darydamas šio kodekso 165–167 straipsniuose numatytą veiką,

   baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

   2. Už šiame straipsnyje numatytą veiką atsako ir juridinis asmuo.

   3. Už šiame straipsnyje numatytą veiką asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

   1. Kaimyne parašė:

    XAXAXA

 7. O tai tą parašė:

  Savivaldybė turi parsivežti parvykusius, kadangi jie negali važiuoti, kaip norėtų, negali važiuoti autobusu, negali važiuoti taksi ar su kitais šeimos nariais, nes pargrįžusiems privaloma 14 dienų izoliacija. Niekaip nesuprantu, vis dar iškyla panašių klausimų dėl karantino ir parvažiavimų, izoliacijos ir pačių saugumo, kad neužsikrėsti virusu. Karantinas šalyje trunka jau 8 savaites, bet žmonės vis dar nesupranta, kas tai, nors kasdien per žiniasklaidos priemones yra kalbama apie visus karantino reikalavimus, ir internetas pilnas informacijos, bet kai kurie atrodo, tarsi gyventų be ryšio priemonių.

 8. Otai ka parašė:

  Ar taip nieko ten ir neuzdirbo viskss per gerkle ir kurvas isbego,juk parvaziave sklaidosi tukstanciais,pries ubagus,oce dabar net savivaldybe turi parsivest nuo kelto nei 3 euru neturi iki mazeikiu parvaziuot.

 9. parašė:

  Kiekvieną dieną mūsų savivaldybė važiuoja parsivežt keltu grįžusių emigrantų.

 10. Gers parašė:

  Vėl parazitai grizta

  1. Anonimas parašė:

   Visi žinome, kaip mūsų Mažeikių miesto gyventojai važinėja į skandinavų šalis prekes, žmones.Tik grįžę ir vėl suka reisus. Nesuprantu-,karantino nebuvo ir nėra jiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto