Medalius išsidalijo rankų lenkikai

Jau devintą kartą stipriausieji mažeikiškiai rankų lenkikai rinkosi į pirmenybes: „Ledo arenoje“ vykusiame rajono čempionate buvo varžomasi dėl medalių septyniose svorio kategorijose. TRŪKO REKLAMOS
Renginį organizavusio jėgos sporto klubo „Mažeikių švyturys“ vadovas Benas Milis pasidžiaugė, kad šiemet, nors reklamos nebuvo gausu, vis tiek susirinko nemažas būrys sportininkų: į kovą stojo 38 rankų lenkikai.
Moterų grupėje absoliučia rajono rankų lenkimo čempione tapo Asta Andersonaitė. Lengviausioje svorio kategorijoje (iki 65 kg), kovojant kaire ranka, finale susitiko du broliai Leliungos: Gintaras ir Rimantas. Nors jaunesnysis Rimantas ir nusileido vyresnėliui, tačiau čempiono titulą vis tiek iškovojo: lenkdamas dešine ranka, jis finale įveikė Artūrą Bladžinauską.
Dar dviejose svorio kategorijose, lenkiant skirtingomis rankomis, triumfavo vis kiti dalyviai: kategorijoje iki 70 kg stipriausią kairę ranką pademonstravo Giedrius Keršis, dešinę – Artūras Baranauskas; kategorijoje iki 75 kg kaire ranka čempiono titulą iškovojo Marius Urbonas, dešine – Egidijus Milis.
Sunkiausiose svorio kategorijose, lenkiant tiek kaire, tiek dešine ranka, čempionų titulus iškovojo favoritai. Kategorijoje iki 80 kg pirmosios vietos medaliais pasidabino Mantas Andrulis, iki 90 kg – Aldas Skabeikis, per 90 kg – Aurimas Šliauteris.

PIRMOJI NESĖKMĖ NESUKLIUDĖ
Absoliučioje kategorijoje dalyvauti pareiškė norą dvylika sportininkų. Finale vėl nepralenkiamas buvo Lietuvos absoliutus jaunimo čempionas, Europos jaunimo penktosios vietos laimėtojas septyniolikmetis A. Šliauteris, kuris finale įveikė M. Andrulį.
„Čempionatas prasidėjo nesėkmingai: jau pirmoje kovoje nusileidau Evaldui Vaičiui, kuriam pernai pralaimėjau abiejose rungtyse. Nors kaire ranka lenkiu kiek silpniau, tačiau sukilo toks pyktis, toks azartas, kad toliau viskas pavyko idealiai“, – džiaugėsi savo pasiekimu jaunasis sportininkas.
Pasak B. Milio, Aurimas, kuris šiuo metu yra perspektyviausias rankų lenkikas rajone, išsiskiria savo energija, užsispyrimu ir kovotojo charakteriu. Tikimasi, kad jaunasis mažeikiškis bus vienas iš favoritų šalies jaunimo rankų lenkimo pirmenybėse, kurios vyks balandžio 15 dieną Gargžduose.

RENGIAMASI STARTAMS
„Šios pirmenybės buvo gera jaunimo apžiūra prieš artėjantį šalies čempionatą. Patiko Rimantas Leliunga: jaunas, greitas, todėl tikimės, kad ir šalies pirmenybėse jis pasieks neblogų rezultatų“, – teigė B. Milis.
„Mažeikių švyturio“ vadovas apgailestavo, kad objektyvios priežastys sukliudė startuoti rajono čempionate pajėgiausiems Mažeikių rankų lenkikams Arnoldui Miliui, Vytautui ir Mariui Lalams. Tačiau klubo vadovas tikisi, kad jie atstovaus mūsų miestui gegužę Vilniuje vyksiančiose šalies suaugusiųjų rankų lenkimo pirmenybėse.
„Artimiausias klubo sportininkų startas – kovo 25 dieną Šiauliuose vyksiantis Lietuvos jaunių jėgos trikovės čempionatas. Jame dalyvaus daugiau kaip dešimt mažeikiškių, kurie tam atsakingai ruošiasi ir planuoja iškovoti nemažai apdovanojimų“, – sakė B. Milis.