Metus krepšininkų komandos baigė skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis metus užbaigė mūsų rajono krepšinio komandos – „Ereliai“ patyrė du pralaimėjimus, o „SM-Dubgiris“ iškovojo dvi pergales.

Pergalei pritrūko laiko

Nacionalinėje krepšinio lygoje 13-ą vietą užimantys „Ereliai“ paskutinėse metų rungtynėse namuose susitiko su Joniškio „Delikatesu“ ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 70:92. Pirmajame kėlinyje vyko permaininga kova, ją mažeikiškiai laimėjo dviejų taškų skirtumu, tačiau antrajame ir trečiajame kėliniuose iniciatyvą perėmė svečiai, kurie vis didino savo persvarą ir užtikrintai laimėjo. Mūsų ekipai po 13 taškų įmetė Haroldas Saprykinas ir Darius Griškėnas.
Paskutinėse metų rungtynėse išvykoje mažeikiškiai po atkaklios kovos rezultatu 83:85 nusileido Gargždų SC ekipai. Šiose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita komanda; po pirmojo kėlinio priekyje keturiais taškais buvo aikštės šeimininkai, po antrojo – penkiais taškais pirmavo mažeikiškiai, po trečiojo – aštuoniais taškais priekyje jau buvo Gargždų ekipa.
Ketvirtojo kėlinio viduryje jų persvara siekė keturiolika taškų, tačiau „Ereliai“ „sugrįžo“ į žaidimą ir patyrė pralaimėjimą tik dviem taškais. Mūsų komandoje šį kartą net 25 taškus pelnė D. Griškėnas.
„Ereliai“ su 7 pergalėmis ir 15 pralaimėjimų lieka 13-oje vietoje, sausio 4-ąją jų laukia namų rungtynės su Molėtų „Ežerūnu“, o kitą dieną – varžybos išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“.

Neatsilaikė ir lyderiai

Regionų krepšinio lygoje dvi pergales iš eilės pasiekė Mažeikių „SM-Dubgiris“. Jaunieji mažeikiškiai išvykoje po atkaklios dvikovos rezultatu 82:79 nugalėjo pirmąjį pralaimėjimą patyrusius Jurbarko krepšininkus. Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo Jokūbas Rubinas, įmetęs 26 taškus. Kitą dieną prieš mažeikiškius neatsilaikė ir diviziono autsaideriai – Plungės SRC krepšininkai – juos namuose mūsų ekipa įveikė rezultatu 87:48. Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai varžovams neleido pelnyti nė taško, o patys įmetė 24 taškus. Mūsų ekipai šiose rungtynėse 22 taškus pelnė Kasparas Bružas.
Šiomis rungtynėmis mūsų ekipa baigė pirmojo rato kovas, po jo su šešiomis pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų „SM-Dubgiris“ žengia 7-oje vietoje (tarp 13-os ekipų).
Antrąjį ratą jie pradės sausio 4-ąją rungtynėmis Radviliškyje su vietos komanda, o kitą dieną namuose rungsis su Gargždų krepšininkais.

3 Atsakymai į “Metus krepšininkų komandos baigė skirtingai”

1. Nusivyles parašė:

Ereliai? Zvirbliai po ziemos……

2. Manau parašė:

Reikia mest lauk us ereliu, kas uzsiima komandos komplektacija. Ziauriai truksta jegos po krepsiu, komandoje tik vienas centras, o komanda pastoviai buvo stiprinama gynejais. Nu Davis gavo sunkia trauma, tai ji dar siek tiek pateisina tu nsuju gyneju atvykima, bet be dar vieno centro ir nuolat pralaimimos kovos po krepsiu komanda is to dugno nepakils.