Mokymuose židikiškiai įgijo daug ir naudingos patirties

Į baigiamąjį mokymų užsiėmimą židikiškiai pedagogai vyko su palaikymo komanda. Asmeninio albumo nuotr.

Penkių mėnesių trukmės skaitmeniniuose mokymuose pedagogams „Samsung mokykla ateičiai“ dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos keturių pedagogų komanda.
Galutinis šių mokymų tikslas – geriausiai pasirodžiusi bei efektyviausią skaitmeninių pokyčių projektą sukūrusi mokyklos komanda turėjo galimybę laimėti 10 tūkstančių eurų čekį „Samsung“ technologijoms įsigyti.
Nors židikiškiai ir netapo šių mokymų prizininkais, jie nė kiek nenusimena – įgyta daug žinių ir patirties.

Vieninteliai iš apskrities

Siekdama tobulinti mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetenciją ir kurti mokyklose motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką, šiuos mokymus pedagogams surengė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ drauge su programa „Renkuosi mokyti!“ bei Kauno technologijos universitetu.
48 mokytojams ir mokyklų vadovams iš 12 šalies mokyklų buvo suteikta galimybė dalyvauti mokymuose.
Židikiškių gimnazija vienintelė iš Telšių apskrities pateko į mokymus, o norinčiųjų buvo keli šimtai.
Mokymų metu židikiškių komandai konsultacijas teikė ir namų darbus padėjo atlikti mentorė – klaipėdietė verslininkė Eugenija Odebrecht.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

10 Atsakymų į “Mokymuose židikiškiai įgijo daug ir naudingos patirties”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  a i penciją pasiims tas žinias apie kompus

 2. Nu nu parašė:

  Nelabai suprantu kodėl tiek ,,dėmesio“ gimnazijos direktorei, tai ar tie kiti nuotraukoje nieko nenuveikė. Iš laikraščio supratau, kad čia buvo bendras visų darbas. Visi mokėsi, dabar tai ką išmoko perduos mokiniams. Komentarai kartais juokingi, pikti, pilni sarkazmo ar pavydo…..Pasidžiaukime, kad mokykla nemiega, o dirba.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Košė išvirta iš arogancijos, puikybės, aplinkinių niekinimo galbūt yra skani, nes be saiko prikrauta dirbtinių skonių stipriklių, tačiau yra nuodinga.

 4. parašė:

  TAIP DIREKTORĖ ŠAUNI MOKYKLA GERA O JEIGU NĖRA KĄ MOKYTI JEIGU MOKINIAI VISIŠKAI NESISTENGIA TIK NORI GERŲ REZULTATŲ UŽ NIEKĄ O KARTU IR TĖVELIAI

 5. Che parašė:

  Klystate sakydami kad direktore norint būti reikia košės turėti, nei jo tos košės turi nei čia verta apie tai kalbėti, ko niekas nepagiria kokia gera ji mokytoja? Svarbu ateitį į kontrolinį ir beprotiškus klausimus sugalvoti, o po to pagal tai ar tu patinki ar ne, parašyti įvertinimą, jei jau ji tokia protinga, tai kodėl iš šitos nuostabios „gimnazijos“ niekas netampa daktarais? Tai gi tokia protinga moteris visko moko

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  arba palakstyti po partijas.

 7. Vardui (privalomam) parašė:

  Nelabai aišku, ką užpavydėjęs (-usi) Tamsta turite galvoje, bet jei rašote apie gerb. Direktorę, tai galiu tik pritarti – taip, tikrai ji svarbiausia, nes ji – Direktorė :) Norint užimti šį postą, reikia šiek tiek košės galvoje turėti :)

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Kokia daug pasakanti foto: čia aš, aš, aš svarbiausia

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  nu jau šauni.kažin

 10. gerbėja parašė:

  šauni mokykla šaunūs mokytojai sėkmės tolesniuose darbuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto