Mūsų futbolininkai pasidavė radviliškiečiams

Į priekį veržiasi Antanas Bulošas (su kamuoliu) ir Augustinas Montvydas (raudona apranga). Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse sekmadienį nesėkmę patyrė Mažeikių „Olimpas SC“.

Mūsų komanda rezultatu 4:7 (pirmasis kėlinys 2:5) nusileido Radviliškio „Lokomotyvui“. Nors mažeikiškiai po Antano Tautvydo taiklaus smūgio jau ketvirtąją minutę pirmavo, tačiau svečiai į tai atsakė net trimis taikliais smūgiais. Prieš kėlinio pabaigą Augustinas Montvydas dar kartą rezultatą sumažino iki minimumo, bet svečiai iki pertraukos spėjo pelnyti dar du įvarčius.
Antrajame kėlinyje du kartus iš mūsiškių pasižymėjo Marius Šluta, kuris abu kartus varžovų pranašumą sumažino iki dviejų įvarčių, tačiau išlyginti rezultato mažeikiškiai nesugebėjo.
Net keturis įvarčius į mūsų vartus įmušė anksčiau Mažeikių ekipoje rungtyniavęs Justas Gulbinas.
Po šio pralaimėjimo mažeikiškiai su septyniais taškais ir toliau lieka priešpaskutinėje vietoje tarp šešių komandų.
Dėl šalies salės futbolo rinktinės varžybų kitas pirmenybių turas vyks tik vasario pradžioje.