Namuose – pergalė prieš lyderius

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=941 template=caption]Trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos ratą pradėję mažeikiškiai krepšininkai savaitgalį „nukovė“ vienus iš pirmenybių lyderių.

Trečiąjį ratą Mažeikių „Ereliai“ pradėjo rungtynėmis Klaipėdoje, kur žaidė su ketvirtą vietą užimančiu „Neptūnu-Akvaservis“. Pirmą kėlinį mažeikiškiai pralaimėjo 9 taškų skirtumu, antrame skirtumą pavyko sutirpdyti iki dviejų, tačiau aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos vėl atstatė turėtą skirtumą ir pirmavo rezultatu 46:37.
Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai spurtavo, išsiveržė į priekį net 20 taškų, tik ketvirtame kėlinyje mažeikiškiams pavyko skirtumą sumažinti.
Vienuoliktą vietą užimantys „Ereliai“ rungtynes pralaimėjo rezultatu 70:81. Mūsų ekipai po 14 taškų pelnė Aurimas Urbonas ir Tadas Pažėra.
Šeštadienį namuose „Ereliai“ žaidė su trečioje vietoje žengiančia „Šilutės“ ekipa ir varžovus įveikė rezultatu 94:61.
Lemiamą persvarą mažeikiškiai susikrovė antrajame kėlinyje, po kurio jau neleido varžovams nė pagalvoti apie pergalę. Dvigubą dublį – 24 taškus ir 11 atkovotų kamuolių – šiose rungtynėse surinko mūsų ekipos vidurio puolėjas Tomas Rimša.
Šį penktadienį mūsų ekipos laukia rungtynės Telšiuose, o šeštadienį – namų rungtynės su Kauno „Žalgiriu-2“.